Rahimde Kalınlaşma Hamilelik Olabilir mi?

Başlatan NeseK, 17 Aralık , 2014, 00:16:06

« önceki - sonraki »

NeseK

Kızlar adetim 7 gün gecikti bende bunun üzerine doktora gittim bugün ve ultrasonda rahimde kalınlaşma görünce hemen kan testi istedi ve sonuç negatif çıktı. Sonucumu aldığım saatte doktor gitmişti ve konuşamadım size de böyle bir durum oldu mu? :icon_scratch:

NeseK

Kimsenin başına böyle bir şey gelmedi mi kızlar?

ยรlคภ๓คz göภlüm

aramıza hoşgeldin.hiçbir fikrim yok. ama burda kan sonucu negatif çıkıp  adet söktürücü kullandıktan sonra hamile olduğunu öğrenen bayanlar var

NeseK

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Aralık , 2014, 08:33:04
aramıza hoşgeldin.hiçbir fikrim yok. ama burda kan sonucu negatif çıkıp  adet söktürücü kullandıktan sonra hamile olduğunu öğrenen bayanlar var

Aynı şekilde bana da dün test sonucumu göstermeye gittiğimde adet söktürücü verdi ve başka hiçbir şey söylemedi. Ne yapsam bilemedim kullanmayı bir süre düşünmüyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: NeseK - 18 Aralık , 2014, 13:48:57

Aynı şekilde bana da dün test sonucumu göstermeye gittiğimde adet söktürücü verdi ve başka hiçbir şey söylemedi. Ne yapsam bilemedim kullanmayı bir süre düşünmüyorum

kullan. çünkü onun  gebelik varsa zararı yok tam tersi bebeğin tutunmasını sağlıyor. çünkü söktürücü olarak verdiği hap progesteron içeriyor aynı hapı düşük tehlikesi olan hamilelere veriyorlar hatta iğnesini de veriyorlar. büyük oğluma hamileyken hapını ve iğnesini çok kullandım

NeseK

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 19 Aralık , 2014, 08:41:30
Alıntı yapılan: NeseK - 18 Aralık , 2014, 13:48:57

kullan. çünkü onun  gebelik varsa zararı yok tam tersi bebeğin tutunmasını sağlıyor. çünkü söktürücü olarak verdiği hap progesteron içeriyor aynı hapı düşük tehlikesi olan hamilelere veriyorlar hatta iğnesini de veriyorlar. büyük oğluma hamileyken hapını ve iğnesini çok kullandım

Teşekkür ederim ben o zaman kullanmaya başlıyım o ilacı :)

Dilara Ebrar

benim adetimde geçikmişti doktora gittim önce kontrol etti.kalınlaşma bar dedi.muhtemelen hamilelik var dedi.sonra tahlil istedi.ama benim değerim yüksek çıkmıştı.şimdi oğlum 3 yaşında  :love9: :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...