20 Nisan , 2024, 02:08:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebiş istiyorum

Başlatan p_i_n_a_r, 06 Aralık , 2014, 00:17:21

« önceki - sonraki »

p_i_n_a_r

06 Aralık , 2014, 00:17:21 Son düzenlenme: 06 Aralık , 2014, 00:24:46 p_i_n_a_r
merhaba arkadaşlar.sizleri hep takip ediyordum ama aranıza yeni katıldım.kısmet bu güneymiş..19 aylık evliyim.eşim korunuyordu korunmayı bırakalı 6 ay oldu.bebiş istiyoruz ama olmuyor.ne kadar kafaya takmıyım desemde elimde değil.henüz doktora gitmedim.1 seneyi bekle diyor yakınlarım.bana destek verin nolur çok ihtiyacım var  :crybaby2:

kikirik

Aramiza hoşgeldin pınarcım :wave: evet ne yazık ki çevrendeki herkes haklı 1 yılı doldurmadan bebek için doktora gittiğinde kabul edilmiyorsun  :honk: düzenli regli görüyorsan yumurtlama günlerini değerlendirmeni önerebilirim bir de boll boll dua etmeni :k06: Rabbim isteyen herkese ben de dahil en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

istersen bir doktora git. genel muayene eder. tahlil yapar ve rahime bakar. en azından için rahat eder.  altı ayda olmadı diye moralini bozma henüz çok erken.
adetlerin düzenliyse adetine on dört gün kala yumurtlama günündür o günü, öncesini ve sonraki günleri değerlendir.
ben de ilk çocuğumda birkaç ay  hamile kalamadım diye ne üzülmüştüm meğerse kullandığım ilacın etkisiyle birkaç ay hamile kalamazmışım onu öğrendiğim ay hamile kalmıştım. ikinci bebek için ise yaklaşık 2,5 yıl bekledim
inşallah kısa zamanda bebeğine kavuşursun

p_i_n_a_r

Alıntı yapılan: kikirik - 06 Aralık , 2014, 19:39:52
Aramiza hoşgeldin pınarcım :wave: evet ne yazık ki çevrendeki herkes haklı 1 yılı doldurmadan bebek için doktora gittiğinde kabul edilmiyorsun  :honk: düzenli regli görüyorsan yumurtlama günlerini değerlendirmeni önerebilirim bir de boll boll dua etmeni :k06: Rabbim isteyen herkese ben de dahil en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hoşbulduk canım.adetlerim düzenli gün aşırı ilişki deniyoruz canım.çok dua ediyorum Allah en kısa sürede nasip eder inşallah.ama üzülmemek elde değil :(

p_i_n_a_r

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 08 Aralık , 2014, 09:41:03
istersen bir doktora git. genel muayene eder. tahlil yapar ve rahime bakar. en azından için rahat eder.  altı ayda olmadı diye moralini bozma henüz çok erken.
adetlerin düzenliyse adetine on dört gün kala yumurtlama günündür o günü, öncesini ve sonraki günleri değerlendir.
ben de ilk çocuğumda birkaç ay  hamile kalamadım diye ne üzülmüştüm meğerse kullandığım ilacın etkisiyle birkaç ay hamile kalamazmışım onu öğrendiğim ay hamile kalmıştım. ikinci bebek için ise yaklaşık 2,5 yıl bekledim
inşallah kısa zamanda bebeğine kavuşursun
Canım gün aşırı deniyoruz.doktora gitmek için erken diyor annem.aile hekimide adetlerin düzenliyor bekle dedi.1 sene dolunca hala olmazsa ilk ben gidiyim diyor eşim.kadının muayenesi daha çetrefilli olduğu için korkuyorum :(

mucks0202

merhaba canım bende 7 aylık evlıyım. bızımde 5 aydır olmuyordu.bende gıttım esımde gıttı doktora ve eşimde sıkıntı çıktı.su an tedavı oluyor.sen doktorları dınleme bana gore. kendınde esınde doktora gıdın mutlaka sonucta bır sıkıntı varsa erkenden tedavı olmak mantıklıdır.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mucks0202 - 20 Aralık , 2014, 13:11:43
merhaba canım bende 7 aylık evlıyım. bızımde 5 aydır olmuyordu.bende gıttım esımde gıttı doktora ve eşimde sıkıntı çıktı.su an tedavı oluyor.sen doktorları dınleme bana gore. kendınde esınde doktora gıdın mutlaka sonucta bır sıkıntı varsa erkenden tedavı olmak mantıklıdır.
erkenden doktora gitmenin böyle de bir avantajı var, sorun varsa tedaviye beklemeden başlıyorsun