2014 Haziran Temmuz Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 03 Aralık , 2014, 14:31:22

« önceki - sonraki »

Emine

Bu başlık açılmamış bu aylarda doğum yapan olmadı mı  ;)

makaron

Oldu olmaz olur mu,

Arkadaslar kuzumun dişi çıktı.

FİGENN

Aslicim nasılsın canım. Oğlun büyüdü masallah . Gaz sancıları hala devam ediyor mu ? Seni çok iyi anlıyorum artık bebek büyütmek zormuş ama bir o kadar da güzel :) bizimde kirkimiz çıkmak üzere. Çok şükür bizde anne olduk allah isteyen herkese nasip etsin

makaron

Canım cok şükür gaz sancılarımız bitti ama rahatladık sanma şimdi de diş sorunu yaşıyoruz. Oyle boyle buyuyolar işte. Evet canım burda cok sıkıntılar yasadık cok agladık cok şükür kuzularımız koynumuzda. Allahım tüm bekleyenlere nasıp etsin

FİGENN

evet ya diş var hem de bir tane değil bir sürü diş  :k06:

bakıcı buldun mu canım?

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 05 Aralık , 2014, 18:03:01
Oldu olmaz olur mu,

gözün aydın ilk zorluğu başardı demek. devamı da kolay gelir inşallah bizim de altı tane var. iki tane de patlamak üzere

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: FİGENN - 05 Aralık , 2014, 22:18:41
Aslicim nasılsın canım. Oğlun büyüdü masallah . Gaz sancıları hala devam ediyor mu ? Seni çok iyi anlıyorum artık bebek büyütmek zormuş ama bir o kadar da güzel :) bizimde kirkimiz çıkmak üzere. Çok şükür bizde anne olduk allah isteyen herkese nasip etsin
çok şükür. hamile olmak için verdiğimiz çabaları ve yaşadığımız üzüntüleri kuzucuklar unutturdu çok şükür

makaron

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 08 Aralık , 2014, 08:56:52
Alıntı yapılan: makaron - 05 Aralık , 2014, 18:03:01
Oldu olmaz olur mu,

gözün aydın ilk zorluğu başardı demek. devamı da kolay gelir inşallah bizim de altı tane var. iki tane de patlamak üzere

valla ayşecim benim kuzum hep huysuz / huzursuz olduğundan diş çıkarma için ekstra bişey hissetmedik. arada kaynadı. şu huzursuzluğu bir geçse ek gıdaya geçince düzelir diyor doktorlar artık 2 saatten uzun gece uykusu uyusun istiyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

sorma canım benim ki de gece çok sık uyanıyor. şöyle ondan ayrı bir saat uyumak lütuf gibi geliyor. benimki de gece mama yese daha iyi olacak ama gece su bile içmiyor. gerçi gündüz bile mama yemiyor

mandalinaportakal

selam kizlar
ben de uykusuzlar kervanindayim. 1.5 aylik olduk bile masallah. geceleri cok slk.uyanip emmek istiyor.gerci bizim cok normal dahancok kucuguz.insallah ilerleyen aylarda uzun uzun uyuyabiliriz.

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum birkaç aylıkken gece en geç 02:30 gibi uyurdu ama uyudu mu 3 saat deliksiz uyur uyanır tekrar iki-üç saat uyurdu. büyüdükçe bozuldu kerata :D :D :D

makaron

Aynen canim ya buyudukce daha duzelecegi halde bozuldu.

Figencim bakici bulduk sukur idare ediyoruz simdilik. Icime sinmiyir ama napalim.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım dün gece bir tatlı kaşığı  pekmezi sulandırıp  iki tatlı kaşığı verdim gece rahat uyudu. bu gece de deneyeceğim. hep kansızlığına da iyi gelir. doğa lpekmez, hazır değil.