isim aranıyor prensesime :)

Başlatan gul8908, 02 Aralık , 2014, 02:17:55

« önceki - sonraki »

gul8908

ben siteye yeni üyeyim herkese merhaba...
5 aydır isim arıyoruz ama bulamadım bi türlü ne kadar zormuş.

anlamı güzel , dinimize yakışır , degişik kız ismi arıyoruz. fikirlerinizi bekliyoruz

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

eslem: en salim, en sağlam, en selametli     ahsen: çok güzel, en güzel

_inci_tanem_

mina : Mekke yakınlarında şeytan taşlama alanının olduğu dağ

yade  : Hatıra, anı anlamına gelmektedir. Yad etmek anlamında kullanılır
.

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

duygusu

Elif koyucam inş anlamıda cok guzel

esra26

bende ELİF BEREN koyacağım inş ocak ayında gelicek kızım :)

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

gul8908

eslem ismını eşimde bende begendık aslnda ama benım aklım almira da kaldı eşmde bu ısmı ıstemıyo :( snrakı arastrmalarmda eslem hosuma gtmıstı ilk yorumumuzda o çıktı karsımıza nasıp bumu acaba yınede kararsızımmm :honk:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: gul8908 - 03 Aralık , 2014, 17:04:51
eslem ismını eşimde bende begendık aslnda ama benım aklım almira da kaldı eşmde bu ısmı ıstemıyo :( snrakı arastrmalarmda eslem hosuma gtmıstı ilk yorumumuzda o çıktı karsımıza nasıp bumu acaba yınede kararsızımmm :honk:

eslem uniseks bi isim.ben onu ilk bi erkekte duymuştum.ama nette genelde kız olarak geçiyor.zaten sıfat değil.yüklem olan bi anlamı var.bende çok beğeniyorum.duyduklarım bilal eslem ve samet eslem olarak kullanılmıştı. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...