Beni hatırlayanlar var mıi :)

Başlatan seda87, 02 Aralık , 2014, 01:36:38

« önceki - sonraki »

seda87

Selam kızlar ya ben bu siteye face açılali girmez oldum beni bile. Bilir cok eski üyelerden ilk düşüğümü bu sitede anlattım bu sitede Birsuru arkadaşlarım oldu onlarla halen görüşüyorum .ilk mutluluğumu hamilelik haberimi burdan duyurdum  :hello2: dogum hikayemi burdan yazdım günlükler tutt bu sitenin bende bambaşka yeri var ya cok özlediğimi farkettim oglum büyük teyzeleri 3 yasımıza az kaldı sukur  :muzz: galiba buraya yakılmam icin ikinci hamilelik yasamam gerecek  :suclu: su an bise yok sadece cok özledim bi merhaba diyeyim dedim herkese kocaman selaaaaam  :hello:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

CAN TANEM

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ยรlคภ๓คz göภlüm

Emine

Hoşgeldin canım. Kısa zamanda istiyorsan tekrar hamile kal da siteye girmek için onu beklemeye gerek yok yer yaş her alanda konu mevcut , bekleriz  ;)

DENİZGÖZLÜM81

kızlar anlaşmamı yaptınız siz ya birden kayboldunuz  tekrar çıkıyorsunuz sizi gidi kara bataklar  :k06: :k06: :k06: hoşgeldiniz canlar