18 Nisan , 2024, 09:06:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kan testi sonucum

Başlatan serap41, 30 Kasım , 2014, 14:45:29

« önceki - sonraki »

serap41

5. Gun embriyosu ttansferinden sonra 11. Günüm değerim 246.4

nazlıyarim

:hello2:  :muzz: :muzz: :love9: :flowers: çok sevindim canımm maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almani nasip eylesin bende 3 tüp tedavimi olucam inşallah hayirli olur benim sonucumda.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

serap41

Çok teşekkürler canim Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla sağlıklı bi sekilde bebislerini nasip etsin kimseyi evlat acisiyla evlat hasretiyle imtihan etmesin,  inş sen de çok güzel sonuçlar alırsın canim

°º•✿gülümse01✿•º°

:love9: :love9: :love9: Canım çok sevindim. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı naip etsin inşaallah...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

Dilara Ebrar

hayırlı olsun.sağ sağlim işallah
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım çok sevindim. bu sefer olacağına inanıyordum hayırlı olsun

serap41

Teşekkürler canlar Rabbim isteyen herkese nasip etsin yarin bi daha kan vercekmisim değer artışını kontrol ediyolarmis ins güzel bi sonuç gelir :amin:

_inci_tanem_

:hello2: :hello2: RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayıun nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: