transferden sonra idrar testi

Başlatan serap41, 26 Kasım , 2014, 16:04:08

« önceki - sonraki »

serap41

Blastosist 2 embriyo transferinden sonra 7. Günüm dün kusma filan olmuştu bugün idrar testi yaptım ikinci çizgi hemen çıktı ama diğerine göre silik tutmuş mudur acaba

DENİZGÖZLÜM81

silik çıkmışsa vardır canım hemen kan testi yaptır canım gözün aydın bizede haber ver canım

serap41

Ins cnm yarin yaptirmam ama yaptirdigimda sonucu yazarim dua et nolursun  :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Canim, çok sevindim :hieyt: Benim de 7. gün idrarda silik çikmişti. Ve de tutmustu nasip olmadi o ayri. Dualarim seninle bebisinle... :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

serap41

Ins cnm ya kimse üzülmesin herkes hayirlisiyla bebeğine kavuşsun , birisinin gebeliği gerçeklestiginde kendiminki olmuş kadar sevindim hep, umut oldu herkes bana Rabbim hepimize bu güzel duyguyu yaşatsin evlat hasreti evlat acisi yasatmasin sen de hepinizde hep dualaridasiniz ins dedigin gibi olur bebeklerim benimledirler :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

insaallah canim yaşın kaçtı acaba?
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

serap41

°º•✿gülümse01✿•º°

26 Kasım , 2014, 22:38:37 #7 Son düzenlenme: 26 Kasım , 2014, 22:41:06 °º•✿gülümse01✿•º°
Canim sorumu mazur gör lütfen. 2 tane embriyo transfri için sart 35 yas degil mi? Nasil oldu seninki?

serap41

Özel durumlarda oluyo cnm benim folikuldu içi boştu hep, ve git gide de azalır dediler yumurta rezervi

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın canım. hep içimde tutacak  diye his vardı

makaron

Hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamına erdirsin

serap41

Ins cnm bugün yaptım idrar testi yine ayni sekilde kan testi yapiyim mi dedim doktorum kızdı zamanini bekle diye nasıl geçecek zaman bilmiyorum , bu arada iğne dün bacagimdan vuruldu ilk kez ve ben yürüyemiyrm kas gevsetici krem kullanilabilir mi acaba

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: serap41 - 27 Kasım , 2014, 11:30:09
Ins cnm bugün yaptım idrar testi yine ayni sekilde kan testi yapiyim mi dedim doktorum kızdı zamanini bekle diye nasıl geçecek zaman bilmiyorum , bu arada iğne dün bacagimdan vuruldu ilk kez ve ben yürüyemiyrm kas gevsetici krem kullanilabilir mi acaba
canım maalesef merhemlerin hepsi dokunuyor. buz kompleksi yapabilirsin.

serap41

Tmm cnm idare etcez artık bi şekilde

sukeyna

merhaba, iki bebişde tuttu mu acaba? birde hangi merkezde yaptırmıstın ?