ÖNEMLİ !!!!!!!!!!!!!!

Başlatan kikirik, 25 Kasım , 2014, 14:21:21

« önceki - sonraki »

kikirik

maalesef ki böyle bi doktora denk geldim   :cildir: bu gün de  adet oldum sandım uyandığımda kasık ağrısı var sabahtan beri ve sürekli akıntım geliyor  :dontknow: anlamadım ne olduğunu

kikirik

hala adet olmayınca doktoruma gittim ve polikistik tekrar gündemde üstelik yumurta tembelliğimle birlikte  :BangHead: :BangHead: :BangHead: yasmin verdi 1 kutu kullanıp adet görmemi beklicez ve 3 günü klomene devam edicekmişim   :cussing: hadi bakalım sonumuz hayırlı olur inşallah  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım doktor şeker hapı verdi mi? vermediyse mutlaka iste, pko için şeker hapı çok önemli yumurtalığın çalışmasını sağlıyor. bir de madem bu ay doğum kontrol hapı kullanacaksın soğan kürü denesene. ben  de ilk pko olduğumda soğan kürü kullandım bir sonra ki kontrolde doktorum şaşırdı pko geçmiş dedi.  pko için yürüyüş de çok faydalı fırsat buldukça yürüyüş yap gerçi havalar soğudu olmadı evde egzersiz yap.
üzülme , stres yapma. stres hem hamileliğe engel hem de kiste bile neden olabilyiro.hepimiz bu süreçlerden geçtik sonunda bebeklerimize kavuştuk. inşallah kısa zamanda bebeğine kavuşursun

ihtiyaç

slm arkadaşlar ben de polikistik over var hiç bir şekilde3 yıl boyunca hamilelik olmadı geçen nisanda aşılama yaptırdım ve iinde tuttu ama düşük oldu polikistik over olanlarda düşük normale göre çok görünüyormuş ama bir o kada da hem aşılama hem tüp bebek tutma şansı yüksek ve başarılı oluyormuşbu ay benim adetim 15 güngecikti test yaptım yoktu polikistik over de adet gecikmesi çok oluyor ben de bitkilerden yardım alıyorum çok faydasını gördüm adetimi düzene sokuyor ve aşılama yapılacağı aydan önce bitkileri kullanmıştım faydası olduRabbim herkese nasip etsin herşey dua dan geçiyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

peki pko için şeker hapı kullanıyor musun? kullanmanı tavsiye ederim. yumurtaların gelişmesini sağlıyor bir de yürüyüş pko için çok faydalı. beslenmeye de dikkat etmeli insülin direnci azaltıcı diyet uygularsan o da faydalı olur.