KIZLAR SEBEP BULUNDU

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 21 Kasım , 2014, 14:58:54

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

KIZLAR KAN TESTİNİN SONUCU ÇIKTI GENETİK TESTLER YENİ YAPILDI HER İHTİMALE KARŞI YAPILDI  KANDA PIHTILAŞMA ÇIKTI DOKTOR İĞNEYE BAŞLİCAZ DEDİ GENETİK TESTLERİDE HER İHTİMALE KARŞI YAPTIRDILAR SONUÇ 17 ARALIKDA ÇIKACAK ÇOK MUTLUYUM SEBEP BULUNDU   :amin: :amin:

BurcuÇ

Gözün aydın canım, arkadasımında 3 düşükten sonra iğnelerle 5 yıl sonra oldu cocugu ..

Dilara Ebrar

gözün aydın bunu bende duymuştum.çok sık rastlanan bişi olmasına rağmen nedense doktorlar bunu göz ardı ediyolar.en kısa zamanda hayırlı haberler alırsın işallah  :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın canım. doktorun niye bunca zaman bu testi ihmal etti.  nasılsa hamile kalmanda sorun yok hemen hamile kalıp tedaviye başlarsın artık. bak bu defa hamile olduğunu öğrenir öğrenmez doktoruna gideceksin.

DENİZGÖZLÜM81

teşekkür ederim kızlar gelecek ay genetik testler çıksında sonra başlicaz iğneye hamilelik olmadan başlanmıyormu bu iğnelere burdaki sadece parmağımı kesip kana baktılar sildiler orda çıktı gerizekalı doktor birde kanda sorun yok diyordu tiroyit bezlerimde fazla çalışmıyormuş

_inci_tanem_

bendede pıhtılaşma vardı gebelik istediğim için olana gebelik olana kadar corasprin ve folik asit kullandım hamile kaldığımı öğrendiğim gün iğneye başladık keseyi bile görmeden canım çok şükür sag salim kavuştuk oğluşumla darısı isteyen herkeze hayırlsııyla  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ihtiyaç

slm arkadaşlar kanda pıhtılaşma genelde düşükle sonuç veriyor yanında da mutlaka  kandaki şekerine baktır düşükteki nedenlerden biride şeker