19 Nisan , 2024, 13:51:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tüp bebek tedavi sürecim(çok heyecanlıyım)

Başlatan serap41, 10 Kasım , 2014, 19:14:33

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

tüp bebekte kullanılıyor. aşılama yaptırdığımda bana hapını vermişti.bebeğine kavuşman için bu iğneler gerekliyse buna değer.
bir arkadaşımda pıhtılaşma problemi vardı, hamileliğinde her gün iğne olması gerekiyordu buyüzden hamile kalmaktan korkuyordu hatta vazgeçmişti. ben  de bir hamile kalsan bebeğini düşünemketen iğneyi düşünemezsin zevkle iğne olursun demiştim. şimdi bebeği bir yaşında.

_inci_tanem_

aynen canım bende hamilelikte hergün aynı saatte düzenli iğne vuruldum ve hiç acı çektiğimi bile hissetmedim onun aşkından o yeterki sağ salim dünyaya gelsin diye RABBİM isteyen herkeze nasip etsin sağlıkla hayırlsııyla  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serap41

Daha ilk defa dün vuruldum yemin ederim sol tarafima oturamiyrm ki daha bayağı vurulcam :(( bugün aradilar 5 yumurtanin da gelişimi iyiymis 2 tane transfer ettirip diğerlerini dondurtcam. Dondurma işlemi ücretli ya eğer öldü diyelim yumurtalar para iadesi mi olcak boşu boşuna para vermiş olcam. Hadi yasadi diyelim transferde 5200 paket fiyatini mi alacaklar yoksa indirim oluyo mu

serap41

Tranaferim yapıldı 2 tane 2 tanesi de donduruldu dualarinizi bekliyorum :amin:

nesil

Selam arkadaslar.yeni uyeyim aranizda.transferim yapildi bekleme durecindeyim.uykularim bile kaciyo cok stresliyim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: serap41 - 20 Kasım , 2014, 16:13:36
Tranaferim yapıldı 2 tane 2 tanesi de donduruldu dualarinizi bekliyorum :amin:

canım inşallah kısa sürede güzel haberler alırız

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nesil - 21 Kasım , 2014, 00:35:40
Selam arkadaslar.yeni uyeyim aranizda.transferim yapildi bekleme durecindeyim.uykularim bile kaciyo cok stresliyim
hoşgeldiniz. beklemesi zor bir süreç inşallah en kısa zamanda bebişinize kavuşursunuz

serap41

Ins cnm hayırlısı artik nasipse tutunur bebişler anacuklarina :)

BurcuÇ

hayırlı olsun kızlar ben daha yumos buytuyorum  :icon_pale:

serap41

Benim blastosist aşamasında transfer edildi yani 5.gunde tutunmus olsa belirti olur mu hemen 3.günü bugün , hiç belirti yok popomun acisindan belirti hissedemiyrm ne pis bi iğne Yarabbim oturamiyrm ins tutar da çektiğim acılara değer :amin:

_inci_tanem_

RABBİM emeklerinin acılarının karşılığını evladınla taçlandırsın mis kokulun inşallah göbüşndedir  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serap41

Ins cnm ya dualarimi ediyorum hergün umarım birakmamislardir beni çok heyecanliyim lütfen çok dua edin bana da :amin: