BEBEĞİM, HADİ GEL ARTIK TÜKENİYORUUUM :(

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 06 Kasım , 2014, 21:43:07

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

Anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek;

Geceleri uyanıp sabaha kadar, senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek;

Hiç sebep yokken iki de bir ;belki hamileyimdir deyip gidip test yaptırmak demek;

Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek;

Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek;

Çocuk tedavisi görürken ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum diye gözyaşı dökmek demek;

Aşılanıp aşılanıp düş kırıklığına düşmek demek;

Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan "çocuk yok mu?" diye sorup, yaranı kanatması demek;

Türbelere gidip "Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et"; diye gözyaşlarıyla dua etmek demek;

Yastığı karnına koyup gizli gizli aynada kendini seyretmek demek;

Aynada kendini seyrederken yakalandığın eşine karşı mahcup olup, saatlerce ağlamak demek;

Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak;"hadi gel artık tükeniyorum"; diye yalvarmak demek;

Anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek;

Çocuk sahibi olmak isteyip de olamayan herkese Rabbim nasip etsin inşaallah.
Rabbim bizim de yüzümüzü güldürecek...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

BurcuÇ

Diliyorum ve umuyorum :y25: :y25: :y25:

En çokta nazarım değmesin diye ettiğim dualarımdır  :y25: :y25: :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim bunları ben de yaşadım. eski üyeler neler yaşadığımı, hayal kırıklıklarımı çok iyi bilir. "Allah'ım bana benim için hayırlı olan zamanda bir bebek nasip edecek, demek şimdi benim için hayırlı değilmiş" diye düşünüyordum gerçekten ikinci paşam öyle güzel bir zamanda geldi en uygun zaman bugünmüş dedim. Üzülme demiyeceğim elinde değil özellikle çevrendeki anneleri, adayları görünce bir burukluk oluyor. yine de fazla stres yapma; ümidini, neşeni  kaybetme. İnşallah senin de bir bebeğin olacak

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 07 Kasım , 2014, 00:02:48
Diliyorum ve umuyorum :y25: :y25: :y25:

En çokta nazarım değmesin diye ettiğim dualarımdır  :y25: :y25: :y25:

yazdıklarım senin için de geçerli canım

ebos

herşeyin hayırlısı, ben 37 yaşındayım, 1 senedir çocuk istiyoruz, henüz umutluyum..ne kadar çok istesekte olmayacaksa da vardır bir anlamı ..zaman çok çabuk geçiyor..hayatı kendimize zehir etmememiz lazım..

Balböceği

Mevlam hepiniz yüzünü güldürsün, neler var hayatta neler ayşem doğru söylüyor ne Acılar yaşadık mevlam beterinden korusun. Herkesin hemen hemen sorunları var bu konuda, maalesef  :sad1: çevremde de çok maalesef görümcemin gelini daha 20 veya 21 yaşında 1.5 senedir çocugu olmuyor, doktorlar yani onların bize anlattığı tedavi olsan da zor çocugun olur demişler.. Ve yine görümcemin görümcesi, kadın 7 senelik evli kocasındaymış sorun 3-4 kere ameliyat olmuş doktorlar kesinlikle senin çocugun olmaz demişler adama. Karısı karnım ağrıyor diye hastaneye gider orda öğrenir 5 aylık hamile  :) geç olsunda güç olmasın demişler Herşeyin hayırlısını versin mevlam.  :amin:

_inci_tanem_

okurken gözlerim doldu  :crybaby2: :crybaby2:

Bir zamanlar bende çok gözyaşı döktüm bu sebepten dolayı ama RABBİM verdi gönlümün muradını hamd olsun...Bizlere veren RABBİM sizede hayırlısıyla nasip etsin sağlıkla inşallah tez vakitte.RABBİM imrenerek baktırmasın kimseye :( İnanarak dua et ALLAH kabul etmeyeceği duanın ellerini açtırmazmış canım bu sitede ne olmaz diye yıllarca bekleyenler anne oldu biraz sabır biraz dua olcak inşallah RABBİM sizin içinde hayırlısıyla ol desin yeterki  :amin: :amin: :amin: Stresten uzak durmaya çalış zor ama hormonların en büyük düşmanı :(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Rabbim'e duamız ve inancımız elbette sonsuz...
Ama yukarıda yazdıklarımı da yaşamayan yoktur heralde....
Emin olun yazdıklarınızı, benzerlerini ben de biliyorum... Nice ümitsiz durumların evlatla sonuçlandığını görüyorum...
Neyleyim ki gönül ferman dinlemiyor... Hele teselli hiç dinlemiyor....  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Dualaımdasınız.... İnşaallah dileyen herkese, bana, bize en hayırlı ve tez vakittte yavrularımızı verir de cennet kokularını içimize çekmeyi nasip eder....  :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

BurcuÇ

Sölicek çok sözüm var ama düğüm düğümüm nafile  :crybaby2:

DENİZGÖZLÜM81

ah canm ya beni anlatmış gibisin rabiim bizlerede vericek eminim bizi sınıyor sadece dua et bekle birgün olcak ben inanıyorum mis kokulularımız birgün ben geldim diyecek burdayım sağlıklıyım diyecek üzülme lütfen  :sad1: :sad1:

_inci_tanem_

:( :( :(

RABBİM sizlerede tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla nasip eder inşallah mis kokulularınızı..Yollara baktırmadam mucizeleriniz kollarınızda olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 07 Kasım , 2014, 19:58:14
Rabbim'e duamız ve inancımız elbette sonsuz...
Ama yukarıda yazdıklarımı da yaşamayan yoktur heralde....
Emin olun yazdıklarınızı, benzerlerini ben de biliyorum... Nice ümitsiz durumların evlatla sonuçlandığını görüyorum...
Neyleyim ki gönül ferman dinlemiyor... Hele teselli hiç dinlemiyor....  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Dualaımdasınız.... İnşaallah dileyen herkese, bana, bize en hayırlı ve tez vakittte yavrularımızı verir de cennet kokularını içimize çekmeyi nasip eder....  :amin: :amin: :amin:

haklısın canım. teselliler avuntu gibi geliyor. foruma üye olduğumdan bu yana birçok mucize gibi gelen güzel haberlere  şahit oldum birini de kendim yaşadım inşallah sizler de yaşayacaksın. yeter ki ümidinizi kaybetmeyin, çok dua edin ve tedavi gerektiren durumlarda tedavilerinizi ihmal etmeyin.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Aslında  bebek için çok beklemiş sonunda muradına ermiş bayanlar burada yaşadıklarını paylaşsa bekleyen bayanlara büyük moral ve destek olur

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,23075.0.html

birbuçukyıl

Yaşadıklarımla çok benzer şeyler. O günleri hatırladıkça hala ağlarım zaman zaman. İnşallah bütün anne olmak isteyen kadınların evi benin gibi bebek kokusuyla dolsun.

asya81

Allah herkesin evini şenlenirsin hayırlı evlatlar nasip etsin
Allahın verdiği bu mucize gercekten kolay olmuyor ne zaman nasip eder onu bilemezsiniz hep duyarım bir ton tedaviye ragmen olmaz bır bakarlar olur hemde hiç beklemeden doğal süreçte iş ki hayırlı zamanda hayırlı evlatlardan olsunlar  :amin: o yuzden akısına bırakmak en güzeli ki bu süreci etkileyen tek faktörde psikoloji değilmi"
Eger olmuyorsa belki daha guzel zamanda daha iyisi olacağı içindir, herzaman basımıza gelen olayda demiyormuyuz bu hayırlısıymıs onun için rahat olun
Ve yine tekrarlıyorum sözümü bitirirken
Allah en guzel zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin her isteyene