28 Mart , 2024, 20:30:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamilelikte Üşüme

Başlatan kikirik, 29 Ekim , 2014, 21:49:28

« önceki - sonraki »

kikirik

slm kızar aranıza yeni katıldım  :wave: son 1 haftadır inanılmaz üşüyorum hatta tırnaklarım morarıyor kemiklerimin sızladığını hissediyorum özelliklede geceleri hiç üşümeyen ben böyle olması garip gelidi 3 gün öncede hamile olduğumu öğrendim 5 haftalık hamileymişim internette çok araştırdım ama hiç bişi bulamadım sizde de böyle üşüme oluyor mu? acaba sebebi ne olabilir?

_inci_tanem_

hamileliğin ilk evrelerinde kulaktan dolma üşündüğünü duydum malum kış aylarındayız ve bebek oluşum aşamalarında ve kanla besleniyo şu an sadece normal bir süreç zaten ilerleyen zamanlarda dr.kan ilacı verecek son zamanlarındada yanmaya başlıycaksın bunlar hamilelk sürecinin bir parçası  :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kikirik

evet mantıklı inci tanem teşekkür ederim meleğim sıkı sıkı tutunsun sağ salim alayım kucağımada herşeyine katlanırım Allahın izni ile  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ben ters bişiler olur diye korktum :honk: dr randevumda haftaya çarşamba burdada tecrübeli annişler olunca bilgi almak istedim

DENİZGÖZLÜM81

bende 2.sinde yanardım 3. donardım :D gelişimleri iyiydi  korkma herkezde olmaz her hamilelik farklı

_inci_tanem_

inşallah sağ salim kavuşursunuz ccanım sağlıkla  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: