genetik test yaptıran oldu mu?

Başlatan serap41, 12 Ekim , 2014, 22:49:26

« önceki - sonraki »

serap41

tanımlanamayan infertilite dendi, ayrıca pko luyum ama hapla yumurta da gelişiyo çatlıyo da ama gebelik olmadı

genetik testle bi sorun olup olmadığı öğrenilebiliyomuş sanırırm

fiyatı konusunda bilgisi olan var mı doğru sonuçlar çıkar mı acaba

BurcuÇ

Serapcım bende öyle pko ve sebepsiz intf. 5 aşılama 1 tüp bebek yumurta olusmadıgından onda ama iptali ama hıc br doktorum bana genetık test demedı test hakkında ne bılgın var doktorun ne dedı

makaron

Tekrarlayan düşük durumlarında genetik söz konusu oluyor. Benim 3 düşüğüm olmuştu o zaman dr istwmişti

mandalinaportakal

benim dr pıhtılaşmadan şüphelenince genetik test istedi.devlet hastanesinde yaptırdım,bikaç tüp kan aldılar.1 aya yakın sürdü taramanın sonucunun çıkması.temiz çıktı şükür  :nazar:

DENİZGÖZLÜM81

bende 4 düşük için sevkli  erciyes araştırmaya gidicem  nekadar tutar bilen varmı

serap41

görümcem ebe ondan duydum yaptırmışlar, 1 kez tüp bebek yapmışlardı tutmadı sonra genetik test yaptırmışlar karı koca tabi temiz çıkmış peşine de zaten kendiliğinden hamile kaldı

benim sülalemde de çok bebeği olmayanlar boşu boşuna doktor doktor gezmiyim bi sıkıntı varsa sebebini biliyim istedim

doktorum filan demedi yani kendi duydum yaptırıyim dedim görümcem de kendisi gidip yaptırmış ama o ünv.de yaptırmış

özelde uygun fiyataysa özelde yaptırcam değilse devlet hastanesine gitcem ama sevk gerekir mi acaba kendiliğimden ben test istiyorum diye gidebilir miyim

ยรlคภ๓คz göภlüm

burda ikinci düşükten sonra tıp fakültesinde yapılıyor.  arkadaşlarım birinci düşükten sonra iki kere düşük yaptım demişlerdi doktora,yaptırdılar, birinde pıhtılaşma problemi çıktı. özelde yaptırınca pahalı oluyor diye biliyorum

mandalinaportakal

ben devlette ücretsiz yaptırdım.
özelde çok pahalıdır eminim.misal rutin gebelik kontrolüne 160 tl veriyorum ben.

DENİZGÖZLÜM81

ben araştırmaya gittim sgklılar üçretsiz yapıyorlar yatış yaptılar yoksa  karşılamıyormuş   son düşük nezaman oldu dediler 1 hafta oldu diyince 3 ay sonra gel dediler bizde doçente gittik sağolsun hemen keğada yazdı testleri istedi  doktorda mecbur yaptılar kafadan sağacaklardı 
:caca: :caca:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ay ne şaşma, o üç ay içerisinde tekrar hamile kalırsan. inşallah sorunun ne olduğu ortaya çıkar ona göre tedavi olursun.

DENİZGÖZLÜM81

acaba sonuçlar nezaman çıkar merak ediyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

Sonuçlar geç çıkıyor diye biliyorum bir ayı buluyormuş

DENİZGÖZLÜM81

BİR AYI BULSUNDA  DAHA FAZLA OLMAZ İNŞALLAH