Canım Sıkıldı

Başlatan makaron, 02 Ekim , 2014, 12:01:56

« önceki - sonraki »

makaron

Kızlar biliyosunuz işe başladım. zor bir hamilelik geçirdim ve hamilelik boyunca neredeyse hiç gitmedim işe. Böyle olunca doğum iznimi uzatma imkanım olmadı. Bebeğim daha çok küçük. 6 aylık olana kadar bakıcı eline kalmasın istedim. annelerle konuştuk. pazartesi salı kv, cars-perş benim annem bakacaktı. bir cuma ben bir cuma eşim izin alır bakarız dedik. bu hafta pzt salı kv baktı. Dün annemin bel fıtığı azmış ikiseksen yatıyor. illaki getir bebeği komşuyla konuştum yardım edecek dedi. içime sinmedi komşu bu gelirim der gelmez. yine kv ye götürdüm. akşam almaya gittik yemek yiyolardı. biz de sofraya oturduk. tam bi kaşık aldık. kv dedi ki çocuklar ben size boyle haftada 2 gun bakarım dedim ama boyle hergün bırakacaksanız ben alamam dedi. ben dondum kaldım bişey diyemedim. eşim köpürdü. millet torunumuz bir gün fazla gelsin diye kapıda bekler biz mecburiyetten bıraktık hemen telaşa düştün. merak etme daha getirmem dedi. yemek filan yemeden toplandık geldik. nası moralism bozuk anlatamam. zaten biz bakıcı arıyoruz biliyo ama bir gün için boyle söylemesi bizi çok kırdı.bugün eşim evde bebege bakıyor ben de oglen çıkıcam. inşallah bayramdan sonar annem dğüzelir.

mandalinaportakal

canım anlattıklarının çok benzerini de oğlumu büyütürken yaşadım.diyeceğim o ki bakmak istemeyen kimseye evladını emanet etme.zaten baktığından hayır gelmez.umarım kısa zamanda içine sinecek bir bakıcı bulursunuz.

sukeyna

Allah yardımcın olsun canım, çalışan annelerin işi zor herkes nasıl büyütmüş bizde büyüteceğiz elbet ama gerçekten zoorr  :-\

Benim oğluma annem bakıyor çok şükür bir sorun yok, arada da kayınvalidem geliyor ama geldiği gibi gitmek istiyor hepsi aynı kısacası

makaron

Ben zaten kimseye yük olmak istemem zaten bakıcı aradığımı biliyorum. Şurda birini bulana kadar idare edecekler sonrasında isteseler de bırakmam ilk defa işim düştü böyle yapmalarına çok alındım. Allah karşıma iyi birini çıkarır da inşallah muhtaç kalmam. Hoş daha bir saat bile bırakmam allah muhtsç etmesin

BurcuÇ

Ben bakarım aslı bana bırak..

makaron

Canım benim allah razı olsun düşünmen yeter.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım inşallah en kısa zamanda iyi bir bakıcı bulursun. kayınvalideni anlamak da zor. bakıcı aradığınızı biliyor, geçici bir durum idare etse ne güzel olurdu.

makaron

artık canı sagolsun inşallah allah yardım eder de karşıma ıyı biri çıkar. Yine izin aldım bu hafta evdeyim