KASIK AĞRIS VE KARINDA ŞİŞLİK

Başlatan sinem gul, 01 Ekim , 2014, 10:04:17

« önceki - sonraki »

sinem gul

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR..SİZLERE BİRŞEY SORUCAM BENİM DÜNDEN BERİ KASIKLARIMDA KARNIMIN ALT TARAFINDA BİR AĞRI VE ŞİŞLİK VAR..KARNIM GÖLE GÖRÜLÜR DERECE ŞİŞKİN VE GERGİNDİ..BUGÜN BU ŞİŞLİK BİRAZ DAHA İNDİ GİBİ AMA HALA VAR.AĞRIMDA HAFİF HAFİF DEVAM EDIYO..SOL ELİMDE VE PARMAKLARIMDA KARINCALANMA OLUYOR..BUNLAR NEDEN KAYNAKLI OLABİLİR BİLENİNİZ VARMI

ยรlคภ๓คz göภlüm

kasık ağrısı ve şişliğin bir çok nedeni olabilir. bunların içinde en belirgin olanı kist olabilir.  hamilelik olabilir ama onun için de daha çok erken. parmaklarında uyuşmada kas zorlanması, sıkışması olabilir

sinem gul

KENDİMİ ZORLICAK HİÇBİRŞEY DE YAPMIYORUM Kİ AMA SÜREKLİ OTURUYORUM..ADETİME 1 HAFTA VAR DAHA ACABA DEDİĞİN GİBİ KİSTTEN Mİ KAYNAKLI OLUYO KI..İLK DEFA BASIMA BÖYLE BİŞEY GELİYO TEDIRGIN OLDUM ŞİMDİ

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım  bir hafta mı az kalmış. ay o zaman inşallah hamileliktendir çünkü aynı şeyleri ben de yaşamıştım adet günüm gelmeden  kasık ağrım başlamıştı ve hamileliğimi öğrendiğimde karnımda şişlik vardı

sinem gul

YUMURTLAMA ZAMANIN ÜZERİNDEN 7 GÜN GEÇTİ..YUMURTLAMA GÜNÜMDE DE KASIK AGRILARIM ÇOK ŞİDDETLİYDİ 1 GÜN SÜRDÜ GEÇTİ..DÜN TEKRAR BAŞLADI AMA KARINDA ŞİŞLİKLE BERABER..BUGUN BİRAZ DAHA HAFİFLEDİ GİBİ..EŞİM BAKIYO KARNIMA BENDEN FAZLA GÖBEĞİN VAR DİYE DALGA GECİYO GÜLEYIM MI AGLAYIMMI BİLEMEDİM  :) SABAH ŞİŞLİK BİRAZ OLSUN İNMİŞTİ AMA HALA AZ DA OLSA VAR..ELLERİMİN UYUŞMASIDA DÜN BAŞLADI AMA SADECE SOL ELİMİN PARMAKLARI..ADETİM NORMALDE 1-2 GÜN ERKEN YADA GEC OLSA DIYORUM KENDİ KENDİME 1 HAFTA DA ERKEN OLACAK DEĞİL YA DİYORUM..KENDİMCE HESP KİTAP YAPIYORUM..AMA BU KİST OLAYINI HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM..İNŞALLAH YOKTUR ÖYLE BİŞEY

ยรlคภ๓คz göภlüm

kist genelde adet gününde  ve hemen öncesinde ağrı  yapar. kafana takma inşallah kist yoktur. bende şu anda 7cmlik bir kist var

sinem gul

HAMİLELİK VARMI ŞUAN SENDE..AĞRIN ŞİŞLİK VS OLUYOMU

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ne hamileliği, şu anda düşünebileceğim en son şey hamilelik  :k06:
zaten 8 aylık bir bebeğim ve sürekli derslerini takip etmem gereken bir oğlum var. üçüncü bir çocuk bana kabus gibi geliyor  :ehi: :ehi: :ehi:

kist yüzünden bazen ağrım oluyor sanki karnıma bıçak saplanıyormuş gibi bir ağrı

sinem gul

ALLAH BAĞIŞLASIN CANIM..İNŞALLAH BENİM BU AĞRILARIM HAMİLELİKTENDİR İNŞALLAH..KİMSEYE ANLATAMIYORUM DERDİMİ..KİMSEYİ ÜMİTLENDİRMEK  DE İSTEMİYORUM..TEK BİLDİĞİM BU AY BANA DEĞİŞİK BİŞEYLER OLUYOR..İLİŞKİNİN ÜZERİNDEN 7  GÜN GEÇİNCE DÖLLENME OLUŞURMU Kİ ACABA..O DA AĞRI YAPABİLİR Mİ..BİR DE BEN EN SON Kİ İLŞKİMİ BAZ ALARAK SAYDIM..YUMURTLAMADAN SONRAKİ İLİŞKİMİ

ยรlคภ๓คz göภlüm

sağol canım. sorunun cevabını bilmiyorum

mandalinaportakal

iliişkiden yaklaşık 1 hafta sonra tutunma gerçekleşir.ama belirtiler mutlaka adete çok yakınken ya da adetten kısa zaman sonra ortaya çıkar.kendini fazla dinleme arkadaşım ve sıcak tut.üşüttüğün için ağrılar yaşıyor olabilirsin.umarım muradına erersin  :amin:

sinem gul

inşallah canım..bakalım beklicez görücez...hamilelikten geçtm artık kist vs oluşmasa ondan korkuyorum..karnım yine şişmeye ve alt tarafı acımaya başladı şuan da..adet olucakmışım gibi derinden bi ağrı gıbı