DELİRMEK ÜZEREYİM YARDIM EDİN

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 29 Eylül , 2014, 00:29:47

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

KIZLAR DELİ OLUCAM TEMMUZ AYINDA DOKTOR SAĞ YUMURTALIKTA KİST VAR DEDİ AĞUSTOS AYINDA 7 GÜN GEÇ ADET OLDUM AKINTIM GÖĞÜSLERDE BÜYÜME KASIK AĞRISI VARDI NEYSE ADET OLDUM GEÇDE OLSA BU AYDA 13 EYLÜL YUMURTAMIN ÇATLADIĞINI ANLADIM TAM DOĞRU TARİHDE ÇATLA BENİM 27 EYLÜLDE ADET OLMAM GEREKİYORDU OLMADIM KASIK AĞRIM ÇOK FAZLA VAR SAĞ KASIĞIM ÖZELLİKLE VE BİR KAÇGÜNDÜRDE GÖĞÜSLERİM ÇOK AĞRIYOR AKINTIM YOK ARADA BAŞ DÖNMEM  OLUYOR VE ÇOK ACIKIYORUM  BİLDİĞİM BENDE PKOLUYUM BENİM GİBİ OLANLARDA GÖĞÜS HASSASİYETİ OLUORMU

ยรlคภ๓คz göภlüm

kistin geçti mi? Bunlar kist varken olabilecek belirtiler.

sinem gul

merhaba günaydın..bende de pko oldugunu soyluyordu doktorlar 5 yıldır dogum kontrol kullandm yasmin..son 3 yıldır da kendılımden adet oluyorum hıc gunu sasmadı allaha sukur..halen de kontrollere gittiğmde yumurtalıklarımda ufak caplı zararsız kıstlerın oldugunu bunun her kadında oldugunu soyledıler..ama bende bu kıstler hiç agrı yapmadı varlığını hıssetmedım..kişiden kişiye degısebilirmi etkisi bilmiyorum ..kasık agrısı son 2 3 aydır bendede cok oluyo ovulasyon testı yapıorum cıft cızgı cıkıyo.onceleri böyle olmuyodu evlendıkten sonra basladı kasık agrılarım benımde..degıskenlik gösterıyo sanırım..

DENİZGÖZLÜM81

geçmedi  kistim canım ama adet günümden birgün önce test yaptım  silik çıktı ama hormonlardan kaynaklı olabilir diyorum göğüslerde iki gündür sızlıyor ağrıyor  :crybaby2: :crybaby2:

asya81

Canım o hormon sadece hamileyken salgılanır hcg hormonu gebelikte yükselir .ve test silik diyorsun buyuk ihtimal hamilesin testte bi bozukluk yoksa.mumkun değil hamile olmasan çizgi çıksın benimkinde ikinci çizgi yokla var arasıydı gebelik yoksa ikinci çizgi çıkmaz.hayırlısı bakalım hakkında

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım çatlatma iğnesi kullanmadıysan hamilesin. bu belirtileri  ben de yaşamıştım boş yere ümitlendirmek istemediğim için dün yazmamıştım.kistle hamile kalınca kasık ağrısı çok oluyor. hemen doktora git bu defa inşallah kucağına alırsın

DENİZGÖZLÜM81

çatlatma iğnesi kullanmadım  adet olacağım gün ve bir gün sonra gece sancım oldu adet olucam dedim ama olmadım bende bekliyorum ongün beklicem eşimededim bak silik çıktı adetime birgün kala oda bu geçerli değil dedi anlatamadım benim herife  ;D ;D

mandalinaportakal

hamilesin cnm gözün aydın.en ama en kısa zamanda mutlaka doktora git ve pıhtılaşma için tıbbı destek iste.muhtemelen iğne tedavisi verecek doktor.mutlaka önlemini al bu sefer sağlıkla kucağına al bebeğini

ยรlคภ๓คz göภlüm

sakın bekleme hemen doktora git. bu kadar düşükten sonra ihmal etme lütfen

DENİZGÖZLÜM81

cuma günü gidicem bakalım bebek varmı  ordanda bayram için kayseriye gidicez  umarım vardır bebiş ne diyim bugün itibariyle 5 gün geciktim belki geçen aykı gibi 7 gün sonunda olurum diyorum bakalım dua edin kızlar bebiş olsun :amin: :amin:

BurcuÇ

Denizgözlüm senin hamile kalmadan da sıkıntı yok, düşük yaşıyorsun onun ıcın bıranonce doktarunla gorusun ilaca başla..

Benım arkadasımda ilk ikizlerini sora tekarar bebeğini düşürdü..  1 Yıl ara verdi ilaç kullandı sımdı 7 aylık hamıle  :opucuk:

DENİZGÖZLÜM81

kız bukezde pko belası sardı başımı ondan hamile kalmam zor olabilirmiş ne şans bendeki ama değilmi :laughing7: :laughing7:

BurcuÇ

Sen hamilesin zaten ikinci çizgi silik dedin yaa ayy uyuz oluyorum böle hamıle olupta değilmiş gibi davrananlara  :cildir: :k06:

DENİZGÖZLÜM81

kızma kız kanda görmeden inanmam bugün sabah ateşimi ölçtüm 06,30 da  ateşim 36.8 çıktı giderek yükseliyor sanırım ateşimde  zaten sürekli sanki adet olacakmışım gibi ağrımm oluyor ama gelen giden yok  :laughing7: :laughing7:

mandalinaportakal

denizgözlüm bunlar sana  :caca: :caca: :caca:
vakit kaybedeceğine bi an önce gitsene doktora.zaten bebek varsa çok rahat çıkar kanda günün geçmiş zaten çoktan. aynı şeyleri tekrar tekrar yaşama, git çaresine bak bi an önce. zavallı kuzulara da yazık