29 Mart , 2024, 11:57:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GEBELIK İSTİYORUM

Başlatan sinem gul, 25 Eylül , 2014, 17:53:55

« önceki - sonraki »

sukeyna

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 29 Eylül , 2014, 09:38:48
Alıntı yapılan: sukeyna - 29 Eylül , 2014, 09:24:06
merhaba, ben ne zaman ovulasyon testi alıp kullansam hep tek çizgi çıkıyor anlayamadım :-\
ikinciyi mi düşünüyorsun

evet ikinciyi istiyorum gibi çok düşünmemeye çalışıyorum aslında, benim ilk bebiş tüp bebek birde bakalım bu kez nasıl olacak

ยรlคภ๓คz göภlüm

birinci tüp bebekse ikinci normal ve bekletmeden olabiliyor. çevremde öyle olan birçok bayan  var.

sukeyna

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 30 Eylül , 2014, 08:20:05
birinci tüp bebekse ikinci normal ve bekletmeden olabiliyor. çevremde öyle olan birçok bayan  var.

Umarım bende de öyle olur hayırlısı artık

ยรlคภ๓คz göภlüm

çevremde birinci için çok uğraşan ve bekleyenlerin hep ikinci süpriz yaptı. özellikle birinci tüp bebek olanların.

mandalinaportakal

ben de birinci için çok uğraşmıştım.tüp değildi gerçi.ama ikinci pat diye çıktı geldi  :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bende de tam tersi oldu. birinci hemen oldu ikinci çok bekletti :D :D

sukeyna

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 30 Eylül , 2014, 09:33:05

kaç ayda oldu ikinci?

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: sukeyna - 30 Eylül , 2014, 09:39:27
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 30 Eylül , 2014, 09:33:05

kaç ayda oldu ikinci?

ne ayı, yıl oldu  :ehi: :ehi: :ehi:  iki yıl bekledim keratayı  :k06: :k06:

sinem gul

günaydın kızlar..benim adetim 2 gün gecikti halen olmadım..test yapsammı yapmasammı karar veremıyorum..negatif çıkmasından korkuyorum..idrar testinde çıkması için daha da erken oldugunu duşunuyorum ama bılemedım ne yapsam

ยรlคภ๓คz göภlüm

istersen yap, hamileysen çıkabilir.  2. hamileliğimde iki gün geçtikten sonra yaptım hemen çift çizgi çıktı, 1. hamileliğimde bir hafta geçince yaptığım halde çizgi çok silik çıktı. kandaki hcg değerine göre değişiyor galiba birincide adetim 10 gün geçince kan tahlilim 75 ikincide üç gün gecikmede değerim 654 çıktı

sinem gul

adetime 1 gün kala yapmıştım negatif çıktı o yuzden tekrar yapmak korkutuyo..ilişkiden 14 gün sonra idrarda belli olurmu hamilelik yoksa daha erken oldugu ıcın mı negatif çıkıyo acaba..benım kafamı karıstırıyo bu..kan testi yaptırsam kesın sonuç alırım ama dimi

ยรlคภ๓คz göภlüm

kan testinde  kesin  çıkar.  çok merak ediyorsan idrar testi yap. kan testi yaptırıp negatif sonuç almak daha üzücü oluyor