Bebeği ateşli havale geçiren anneler bana yardımcı olurmusunuz

Başlatan Hnzdm, 12 Eylül , 2014, 10:29:34

« önceki - sonraki »

Hnzdm

Kızım bir yaşından sonra her ateşlendiğinde havale geçiriyor dün yine geçirdi ve bu beşinci oldu,ilk zamanlar beyin tompgrafisi EEG çekildi bişey çıkmadı ateşten oluyor dedi doktor ve havale ilacı verdi bu olmasına engel olur dedi ama biz ilacın yan etkisi olur diye kullanmadık artı başka bir doktorda kullanmaya gerek yok dedi ama şimdi bakınca diyorum acaba kullanmakmı gerek acaba gerçekten etkisi oluyomudur ilacın önlerimi havaleyi öffff ne yapacağımızı şaşırdık eşimle sizin bir bilginiz varmı kullanan anneler varmı bana bir yol gösterin ne olur

mandalinaportakal

Allah şifa versin canım.detaylı bilgim yok ama eltimin oğlu havale geçirdi.yoğun bakımda kaldı bir süre.şükür beyin fonksiyonlarına bir şey olmadı.doktorun dediği bundan sonra ateş konusunda çok hassas olmaları gerektiği.en ufak ateş yükselmesinde hastaneye götürüyorlar.orda doktorlar kontrollü olarak düşürüyorlar ateşini.dediğin ilacı eltime bir sorarım bakalım bilgisi var mı.

Hnzdm

Çok sağol ilgilendiğin için bu konuda günlerdir eşimle orta yol bulamıyoruz ilaç kullandırmak istemiyor eşim ama ben artık belki olmaz diye ilaçla tedavi olsun diyorum doğrusu hangisi bilemedik,tecrübesi olan annelerden fikir bekliyorum