tüp bebeğe start :)

Başlatan serap41, 10 Eylül , 2014, 20:45:23

« önceki - sonraki »

serap41

acıbadem maslakta inş yarın iğne olayına başlıcaz

kocaelide iğneyle yumurta takibim yapılcak toplama ve transfer için kendimi Bülent tıraşa emanet etcem :)

masal12

tedavin hayırlı olsun canım benımde cuma günü yumurta toplama ışlemi olcak..

umarım güzel sonuçlar alırız..

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım inşallah tedavin güzel sonuç verir, bebişine kavuşursun

mandalinaportakal

Allah hakkınızda hayırlısını versin. sağlıkla bebeklerinize kavuşun  :amin:

serap41

start yarım kaldı  :cussing: :cussing:

kistim varmış 3,5 cm filan bu yumurtalıkları bastırırmış bu varken tüp bebek olmazmış :BangHead: :BangHead:

21 gün cyclo-progynova kullancam sonra eğer kist erimezse laporoskopi erirse tüp bebek olayına geçcez

bu hapı kullanan oldu mu doğum kontrol hapı değil kullanırken de hamile kalabilirsin dedi doktor

_inci_tanem_

bu hapla kistim eridi ama biz korunduk çünkü kan pıhtılaşmam vardı kontrollü hamile kalmam gerekti o yüzden denemedim ama hamile kalınabiliyomuş o hapla RABBİM sanada sağlıkla hayırlısıyla nasip eder inş.minnağın tez vakitte gelir  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serap41

Umarım benim kistim de bi an önce erir kist yüzünden iğnelere başlayamadik ama ins tüp bebeğe gerek kalmadan olur bu hapla  :amin:

_inci_tanem_

aminnnnn sağlıkla hayırlısıyla inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

makaron

Benim de oyle olmuştu hatts ilaçla erimeyince laparoskopi oldum. Amelyattan sonraki ay hamile kaldım. Kısmet.

serap41

ameliyattan çok korkuyorum cnm ya   :sad1:   senin kaç cm di de erimedi

ameliyat nasıl oluyo tampon takıldı mı idrar yoluna anesteziden sonra mı hazırladılar seni,uyandığında çok acı ağrı oldu mu,karnında delik iizi oldu mu

uufff valla inş erir

makaron

Canım ameliyat cok kolay oldu ayılıp bayılmam 20 dk. Sonda tampon filan takılmadı hiç cem bey yaptı cok memnun kaldım. İz de pek yok gibi zaten krem fln sürdüm iyice azaldı. Benim küçüktü ama erimeyince erimiyo işte 1-2 cm di. Senin gerek kalmaz inşallah.

serap41

off senin küçükmüş o bile erimemiş benim 3.85  :crybaby2: benim hiç erimez o zaman ya

çok korkuyorum ameliyattan inş erir ya tüp bebek yaptırcam rapor olayını orda kullancam çalışıyrm ameliyat olcam dicem tüp bebek yaptırırken

ee şimdi amelliyat olursam tüp bebek yaptırırken ne uydurcam bi de bunu düşünüyorum yani :laughing7:

makaron

Canım orası belli olmaz seninki erir bskarsın. Hakkında hayırlısı olsun inşallah.