Uyku problemi

Başlatan makaron, 05 Eylül , 2014, 09:27:44

« önceki - sonraki »

makaron

Aynen canım gitmez olur muyum nerdeyse
15 gunde bir doktora gidiyorum. Bizde de alerji çıktı. Doktor uyuması için bir damla verdi ama ilaçla uyutmafikri beni rahatsız etti. Şimdi farkli bir tedavi oluyoruz

asya81

Zaditen alerji ilaclari içinde en doğal olani sipraktin onermem aslında çok alerji ilaci var çoğunu masum bulmuyorum lakin Dr onermisse ver Dr iyi bilemeyiz alerji kotu birşey çocugun huyuna suyuna uykusuna maalesef herşeye etken.Dr önerisi olmadan kullanan çok ne diyorsun

makaron

Canım haklısın ilaç konusunda fazla temkinliyim. Bize de zaditen vermişti ama içinde paraben olduğunu görünce vermek istemedim. Dediğin srbeplerle cocugun fayda goreceği ilacını kesmek de işime gelmedi. Baska doktora gittim onza zaditenin cocugu uyutmak dışında bir faydasının olmadığını soyledi. Baktım iyice kafam karışıyor işi sadece besin alerjisi olan cocuk gastroentrolojisi uzmanı buldum zadşteni verme dedi aynen hiç faydası yok boşuna karaciğeri yorarmış. Şimdi alerjiyi çözmeye çalışıyorux umarım basarılı olur da uykuları düzelir yoksa ben bittim sabaha kadar otur kalk işe git. Zaten ev iş arası 55 km araba kullanmak da yoruyor arabayı bırakıp servise gecmeyi düşünüyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

Aslı Allah yardımcın olsun. evin de işe çok uzakmış. büyük oğlumda da uyku problemini çok yaşadım.   ufaklık da uyutmak sorun değil de gece sık uyanıyor. geçen hafta hastaydı tüm gece kolumda uyudu. şükür iyileşti uykusu düzeldi.  kolumdaki problemden dolayı doktor kolunda hiç uyutmayacaksın dedi  ama ne mümkün hasta olunca çok huysuzlaştı hiçbirşey de yemedi. büyük ihtimalle sütten ayırınca kolumdan ameliyat olacağım

endam34

youtubeda guzel uyku vıdeoları bazen onları degerlendırıyorum tavsıye ederım