yine yine yeniden:))))))

Başlatan masal12, 02 Eylül , 2014, 17:25:34

« önceki - sonraki »

masal12

merhaba kızlar nasılsınız?

burdaki sohbetleri ve sizleri özledim. Uzaktan takip ettim hep..

Hamile olanları ve bebeğine kavuşanları tebrik ediyorum.

Ben hala hamile kalamadım ama allahtan hayırlısını diliyorum..

Bugün tüp bebek tedavisine başladım.

Bu yolda benimle olan herkese sabır diliyorum. Umarım herkes anne olur :)

makaron

Armagancım hoşgeldın. Senı buralaerda gormek guzel. Malesef burda eskı sohbetler yok. Yıne de bırbırımıze destek olmaya calışıyoruz. Bırlıkte neler yasadık neler paylaştık burda. Cok şükür ben muradımı erdim. Şu an oğlumu emziriyorum bir taraftan. Görsen bıcır bıcır insallah senın de tedavın olumlu sonuçlanır. Bunu gonulden diliyorum. Her asamayı burdan yaz. Olumlu haberı bırlıkte alalım. İnsalla bebegını de burdan duyurursun.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım seni burda görmek ne güzel. Aslı'nın dediği gibi artık burda pek sohbet yok,  sık sık gel de sohbet edelim. inşallah tedavin sonuç verir de bebişin olur. her zaman yanındayız herşeyini paylaş

masal12

sağolun kızlar şuanda tek sıkıntım iğnelerimi kendi kendime yapamıyorum ve karnım agrıyor..

ilk gün denedim yaptım ama cok zor oldu :((((((( herkes kendi yapıyor ben beceriksizim..

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bende de iğne korkusu var. ben de hiç kendim yapmadım. ilkini doktor sonra bir arkadaşım daha sonra da hepsini eşim yaptı.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım sende ne sorunu vardı?

masal12

eşimde de bende de sorun yok canım.. Sebepsiz infertilite.

Bugün iğnemin 6. günü her gun 3 tane iğne oluyorum..

Salı gunu kontrolüm var toplama gunu belli olur..

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bir sebep yoksa tüp bebek tedavisiyle hamile kalma şansın çok yüksek. inşallah bu ay bebişin seninle olur

masal12

doktorumda öyle söyledi canım ama allahtan hayırlısı... Çok umutlanmadan beklemek istiyorum ama elimde değil cok heyecanlıyım..

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah burada senin güzel haberine şahit olacağız, dualarım seninle.

masal12

amin canım allah tüm isteyenlere versin :amin: