29 Mart , 2024, 09:35:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

istanbulda tüp bebek ?

Başlatan serap41, 30 Ağustos , 2014, 19:58:22

« önceki - sonraki »

serap41

ilk denemem olcak nereyi ve hangi doktoru önerirsiniz Bülent tıraşı araştırdım bi belki ona gidebilirim

nelere dikkat etmeliyiz son yöntemler nelerdir

makaron

Memorial da cem demirel. Kesinlikle oneririm asla pisman olmazsin. Ben ona tup icin gittim. Tup demiskerdi baska yerlerde. Meger sorunum baskaymis. Ufak bi operasyonla isimi halletti hemen o ay tedavisiz hamile kaldim. Allah ondan razi olsun.

serap41

evet ona da bakmıştım cnm ataşehirdeydi sanırım yazışmıştım hatta güzelce açıklamıştı ve gelin bi ön görüşme yapalım demişlerdi

onu da düşünüyorum açıkçası,sadece 2 sini araştırdım

serap41

şaka mı bu ya cem den randevu alıyım dedim aradım muayene ücreti 370 tl yuuuhhh :D ne yani yumurta takibine gidince her muayenede 370 tl mi vercem 10 gün dolduğunda. peki muayene buysa aşılamanın filan fiyatını düşünemiyorum

aşılamayı 600 tlye filan yaptırıyoruz biz kocaelide

makaron

Canım bıraz pahalı bır dr ama emın ol bulent tras da bundan asagı değildir. Benım ozel sıgortam oldugundan muayeneye 220 pduyodum galıba. Sonraları muayenehaneye gıtmeye basladım. Hamılelıgımınde o takıp ettı. Paragoz bırı degıldır yoksa bans hemen tup yapabılırdı.

aylincoskun17

canım bagdat caddesinde dr aykut coskun da bile o kadar tüp bebek masrafı olmadı bizim. birde benım dr mı ara istersen değişti mi fiyatları bilmiyorum ama senin söylediklerin pahalı geldi hatta çok pahalı geldi banaaaa