BEBEGIM 2 HAFTA GERIYMIŞ :(

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 25 Temmuz , 2014, 19:01:20

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

2 hafta önce kese görülmüstü. Bugün de dr kontrolüm vardi 8+3 olmasina ragmen dr 6 haftalik boyutu kalbi de yavas atıyor dedi :crybaby2: Bebişım o kadar küçük ki ancak vajınal ultrasonda gorülebildı :crybaby2: Şu mübarek günlerde bebısimi de duaniza ekleyın nolur...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

Mavish

Canim benim,...

Rabbim su mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bebegini güclendirsin..
Sana bagislasin...
Yicek lokmasi varsa elbette rabbim ona mukayet olacaktir.. Rabbimin mucize hazinesi sonsuzdur...
Dualarim
Seninle...in saa Allah bebegin sImsIlki tutunur annesine...  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canım büyük oğlum hep 2-3 hafta geriydi . İnşallah  sorunsuz bir hamilelik yaşarsın

ayışığı

tatlım  kalp atışını duymuşsun sevinmen lazım. canlanmış işte ne güzel. çoook araştırmıştım nette benimkide geriydi. eger kalp atışını aldıysanız daha sonra bu açıgı kapatıyo bebek diyodu bicok yerde. yaşayanlarda yazmıştı zaten. betülün de söylediği gibi. eğer bu dünyaya gelmesini Allah istemişse bunların hepsi boş.

herşey gönlünce olsun. hayırlı olana talip ol. Rabbim korkularından uzaklaştırsın beklediğine yakınlaştırsın inşallah. dualarımdasın  :opucuk:

°º•✿gülümse01✿•º°

Canlarim Allah razı olsun hepınizden teker teker :opucuk: Inanin yazdiklarıniz moral oldu. Su mübarek günlerde evladı olanin evladinı korusun, hamile olani bebegıne kavustursun, evlat dileydne de nasip etsin hayırlısıyla inşaallah...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

mandalinaportakal

benim de oğlum ilk haftalarda geriden geliyordu.çünkü geç döllenme olmuştu.kısa zaman sonra yakalıyorlar haftalarını.içini ferah tut dualarımız seninle

°º•✿gülümse01✿•º°

Dualarınız için çok tesekkür ederim ama maalesef bebegimi dün benden aldilar. Üc farkli doktor da ayni seyi söyleyince ayrilmak zorunda kaldim kuzumdan  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Zayif atan o minicik kalbi duruvermis  :crybaby2: Dünden beri yaniyorum ama elden ne gelir :y25: Çok uzun biq súre tedavi sürecine ara verecegım

zen_s

Çok geçmiş olsun Allah sabırlar versin inşaallah rabbim tez zamada muradına erdirir.Aminn
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

Güzelim;

Allahım yar ve yardımcın olsun.. Yangınını ateşini söndürücek evladını tedavisiz sağ salim sağlıklı sihatli kucagına versin inşallah..
Sağlık herşeyden önemli... Bebeğin içinde senin içinde..  İnşallah tez zamanda bizde anne olalım  :love9:

birbuçukyıl

Geçmiş olsun.Allah sabır versin.Ancak bunu yaşayan anlar. Ben de yaşamıştım. Bebeğim geriden geliyordu, haftalar geçiyordu hiç büyümüyordu.Onuncu haftada kalbi durmuştu.Allah doğal yollardan en kısa zamanda kaybının yerini doldursun.Bu günleri unuttursun .

FİGENN

allah sabır versin kısa zamanda tekrar bu sevinci yaşatsın sana, sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin rabbim  :amin: :aferin:

Mavish

Zehram..

Sanirim seni teselli etmek zor...
Ama yinede bu satirlari yazmadan gecemicem...

Allahin mucize hazinesi cok.. Demek nasibi yokmus o yavrunun bu dünyada...
Saglikli olmayacakti belki... Bilemeyiz... En dogrusunu Allah bilir..
Buda senin imtihanin... Rabbim yardimcin olsun...
Ara vermen belki senin ve vücudun icin iyi gelicek... Biliyorum.. Zor bir durum..
Hamile oldugunu bilmenin sevincini yasayipta.. Sonrada böyle sonuc almasi cok zor..

Ama Allaha olan tevekkülün seni ayakta tutacak!!
Yenilmek yok... Sükretmenin vakti iste tam!!!
Rabbim sana tedavisiz... Saglikla sihhatla kucagina almayi nasip etsin ..
Evlat kokusunu tattirsin...
Kalbine göre versin mevlam..
Dik dur..
Bu bizimde imtihanimiz..
Allahin izniyle üstesinden gelecegiz!!  :opucuk:

°º•✿gülümse01✿•º°

Eksik olmayin canlarım Allah razı olsun. Tevekkül ve duadan baska çarem yok maaldsef :crybaby2: :crybaby2: Uzun bir ara vermek zorundayim cünkü hem bedenen, hem ruhen hem de madden çökmüs durumdayim. Burcum gibi tedavi súresince aldigim kilolari vermeye odaklanacagim. Ben ne yaarsam yapayim O "ol!" demeyince olmuyor. Yaniyor içim ama elbet Rabbim sabrını verecek :amin:  :amin:

BurcuÇ

Ol demek için dualarımızı bekleyen Rabbime birbirimizin için yalvarıcağız artık. Birimiz olmasa diğerimizin duası için Rabbim bize vericek evlatlarımızı..  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım yeni fark ettim çok geçmiş olsun. inşallah kısa sürede sağlıklı bir hamilelik yaşar ve bebeğine kavuşursun. üzülme hamile kalabildiğini gördün, burda ve çevremde kürtajdan kısa süre sonra  tekrar hamile kalabilen çok bayan gördüm inşallah sen de onlardan bir olursun