Yardım

Başlatan miray88, 24 Temmuz , 2014, 22:37:59

« önceki - sonraki »

miray88

Arkadaşlar bi konuda bana yardımcı olabilir misiniz lütfen

miray88

Ilişkiden 15 gün sonra yapılan kan testî kesin sonuç mudur?

miray88

mandalinaportakal

olmayabilir.burda bir arkadaş vardı adetine 1-2 gün kala kan testi vermişti sonuç negatifti ama sonra hamile olduğunu öğrendi.döllenme süresine göre testlerin doğruluk/yanılma payı değişebiliyor

diamonds1907

bu geç yumurtlama ve geç döllenme konularını anlamış değilim hala ne anlama geliyor ? ben mesela ayın 13ünde ovulasyonda çift çizgi gördm ve 24-36 saat e kadar yumurtlayacaksın anlamına geliyormuş.yumurtlamamışta olabilirmiyim yani daha ileriki zamanda yumurtlamış olabilirmiyim ?

Z. Katip

Valla canım ben son adet tarihimden iki hafta sonra kan testi  yaptırdığımda BHCG 53.86 çıkmıştı. idrar testi yaptım silik çizgi çıkmıştı. Baş dönmelerimden dolayı test yaptırmıştım ben.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: diamonds1907 - 20 Ağustos , 2014, 13:55:53
bu geç yumurtlama ve geç döllenme konularını anlamış değilim hala ne anlama geliyor ? ben mesela ayın 13ünde ovulasyonda çift çizgi gördm ve 24-36 saat e kadar yumurtlayacaksın anlamına geliyormuş.yumurtlamamışta olabilirmiyim yani daha ileriki zamanda yumurtlamış olabilirmiyim ?

bu konuda baya tecrübeliyim. normalde kadınlaınr adet tarihine 14 gün kala yumurtaları çatlar. bazen bu olay gecikir daha geç çatlar buna geç yumurtlama denir. hamile kaldığım ay benim öyle oldu. normalde adetimin 16. günü yumurtam çatlarken o ay 22. gününde falan çatladı. ve doktorum ilk muayenede bunu hemen anladı geç yumurtlama olmuş dedi. ben de evet ovulasyon testi yaptım bir hafta geç oldu dedim.

sana gelince sen çift çizgiyi gördün sen de yumurtlama olmuş.  ama bu ay olmazsa sakın üzülme genelde ikinci ayda hamile kalınıyor bende ve birkaç arkadaşımda öyle oldu.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: miray88 - 24 Temmuz , 2014, 23:40:19

bu forumda adeti geciktikten sonra  kan testi negatif çıkan adet söktürücü kullandığı halde adeti gelmeyince hamile olduğu anlaşılan bayanlar oldu. inşallah sen de hamilesindir.