istanbulda tüp bebek ?

Başlatan serap41, 24 Temmuz , 2014, 18:46:11

« önceki - sonraki »

serap41

nereye hangi doktora gitsem acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

bi de 2 yıllık evliyiz tüp bebek için acele mi ediyorum acaba

pko luyum bu arada  :honk: :honk:

makaron

Memorialin ekibi gercekten cok ıyı ben orda tedavi oldum.

serap41

oldu mu bebişin  :sad1: çok stresliyim stres olduğu sürece tüp bebek bile faydasız diyolar

acaba öncesi bi psikiyatriye gidip sonra mı tüp bebeğe geçsem

memorialde doktorun hangisiydi cem demireli araştırdım bi de bülent tıraşı ama karar veremedim henüz

makaron

Cem demirel kesinlikle tavsiye ederim. Bana tup oncesşnde farklı bir tedavi uygulandı. Tup bebek için işlemler başlatıldı. Adet olmadan hamile kaldım. Gebeliğimi de o takip etti üstüne tanımam

serap41

tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kaldın o zaman ne mutlu sana

darısı bana ve bebek bekleyen herkese  :amin:

serap41

bi de ben 17 temmuzda adet oldum 4 gün sürdü kahverengiydi koyuydu

adetim bitti karnım hala şiş,  sol kasığımda da batma var bacağıma vuruyo ,kist mi oldu acaba

sukeyna

merhaba bende pko luyum ve memorial hastanesinde tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım mükemmel bir ekip hastane harika kesinlikle tavsiye ederim..
makaron senin neyin vardı? tüp bebek tedavisinden önce nasıl bir yöntem uyguladı da hamle kaldın merak ettim?

makaron

Canım benim durumum oldukça karışıktı. Gitmediğim prof kalmadı desem yeri var. En sın amh hormonum çok düşük çıkmıştı. Dr da erken menapoz olduğu için tüpe yönlendirdi. Tüple bile olmayabilir dedi. Bdnde tup için ıyı bir merkez arastırdım. Memoriale karar kıldım. Butun testlerim hazırdı. Ultrasonla muayenede dr rahimde, bebegin tutunacagı yerde bi bozukluk gördü. Daha once kimse bahsetmemişti. Belkide bebegşn oluyor ama tutunamıyor dedi. Ameliyat onerdi kabul ettım. Ameliyattan sonra bilr ay ara verelim sonraki ay adetinle gel dedi. Ben adet olmadım. Gercekten ondanmış şak diye 1 ayda hamile kaldım.

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 24 Temmuz , 2014, 20:40:44
bi de ben 17 temmuzda adet oldum 4 gün sürdü kahverengiydi koyuydu

adetim bitti karnım hala şiş,  sol kasığımda da batma var bacağıma vuruyo ,kist mi oldu acaba

Serapcim
Hemen doktora git canim!! ayni durum bende oldu.. 2 ay klomen kullandim arka arkaya..
Ve 2
Gün kahverengi lekenlenmem oldu.. Adetim cözülmedi.. Meger kistmis.. Ameliyatla alinmak zorunda kaldik... ;(
Korkutmak istemem ama hemen doktora görün canim,.