29 Mart , 2024, 11:03:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ilk heyecanım kürtajla bitecek

Başlatan ayışığı, 19 Haziran , 2014, 21:34:51

« önceki - sonraki »

ayışığı

19 Haziran , 2014, 21:34:51 Son düzenlenme: 20 Haziran , 2014, 00:08:49 ayışığı
yarın sabah kürtaj için hastaneye yatıyorum. ilk heyecanımı ilk bebeğimi alacaklar malesef.  :y25: minicik kalbi atmadı  :y25: lütfen dua edin benim için. beni ne bekliyo bilmiyorum. :dontknow:
sonumuz güzel olsun Allahım. bende burda hamileler kervanına katılmak istiyorum artık  :amin: :amin:

zen_s

Canım Allah hayırlısını versin  :amin: İnşallah sonu güzel olacak rabbim gönlündeki muradına hayırlısıyla kavuşmanı nasip etsin  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

gelmiş geçmiş olsun.umarım en kısa zamanda sağlıkla hamile kalır bebeğini kucağına alırsın

DENİZGÖZLÜM81

ahbe gülüm seni çok iyi anlıyorum üç bebiş kaybettim ikisi kürtajla sonlandı şuan bitik vaziyetteyim korku var cesaretim bitti tükendi ama üzülme  senin inşallah bundan sonra sağlıklı olur tatlım üzülme  kürtaj sonraki halim aklıma geldii o anestezinin etkisiyle resmen o katı ayağa kaldırmışım ablamlar eşim ağlamış lütfe üzülme bizimde olucak çok çok geçmiş olsun :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ayışığı

hepinizden Allah razı olsun. gerçekten zormuş. ne umdum ne buldum gibi bişey işte  :y25:
denizgözlüm81 tıpkı senin gibi çıkmışım ameliyathaneden. Allahtan eşimden başka kimse yoktu ailemden. Allahtan diyorum çünkü hastane görevlileri bile epey etkilenmiş halimden. eşim ağlamış ki çok nadirdir... görevlilerde kaçar gibi gittiler diyo. inşallah sende bende hiç birimiz böyle bir tecrübe yaşamayız  :amin:

duygucuk

offf kızlar içim parçalandı yazdıklarınızla.. umarım bir daha böyle acı yaşamazsınız.. boğazım düğümlendi şu an.. :(
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm