28 Mart , 2024, 22:58:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

1,5 cm açılmaaaa

Başlatan hatice tanrıvar, 11 Haziran , 2014, 08:42:42

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

11 Haziran , 2014, 08:42:42 Son düzenlenme: 16 Haziran , 2014, 07:38:25 ponçik
kızlar dun doktora gittim 1,5 cm açılma varmış bebeğim kanala inmiş nst falanda bağladı cuma günü doğuma çağırdı dua edin bana  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

makaron

Allahım tek tek doğuruyoruz. Kuzularımız erkenci çıktı hep. Hayırlısıyla alah kurtarsın inşallah. Boylelikle sıra bana geliyor sanırım. Hayırlı haberlerini bekliyoruz

zen_s

Allah yar ve yardımcın olsun sağlıka kucağına alırsın inşallah canım  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

hatice tanrıvar

inş dualarınızı eksik etmeyin kızlar rabbim benim yawrumuda sizlerin yawrularınıda sağlıkla kucağa almayı nasip etsin yawrusu olmayanlarıNDA allahım kucaklarını boş bırakmasın
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

makaron

Hatice ben şimdi şafak listesine baktımda senin bayagı günün varmış kaç haftaşıksın? Allah yardımcın olsun canım hayırlı doğumlar inşallah sırasıyla hepimize.

hatice tanrıvar

13,09,2013 son adet tarihim muhtemel dogum trihi 20 haziran gözüküyo ama açılmam var ilk doktorum 26 haziran demişti sonra 15 haziran dedi zaten güvensizlik nedeniyle doktoru değiştirdim :'( :'( :'( şuandaki doktorumdan memnunum oda açılmam var ve bebek hazneye girdiği için cuma gunu çağırdı :nazar: :nazar: :nazar:

Nevaa

Allah yardımcın olsun sağlıkla alırsın inşallah bebeğini kucağına
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

hatice tanrıvar

inşallah teyzoşları dualarınızı eksik etmeyin

ponçik

Canım şimdi gördüm konuyu  :love9: inşallah bebeğini sağlıkla kucağına almışsındır  :amin: haberlerini bekliyoruz  :hello2:

duygucuk

hatice ne yaptın canım yaa merak ettimmm
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

hatice tanrıvar

13,06,2013 bebeğimi kucağıma aldım çok şükür darısı sizlerin başına bitanem :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

duygucuk

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 19 Haziran , 2014, 22:41:17
13,06,2013 bebeğimi kucağıma aldım çok şükür darısı sizlerin başına bitanem :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

allahımmmmmmm çok sevindimmm allahım esirgesin canımmm benimm... nasıl peki yawrun şimde sen nasılsın nasıl oldu doğumun...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

hatice tanrıvar

duygucum bebeğim çok iyi maşallah uykusuz gecelerim başladı çok şükür rabbime doğumum sorunsuz ve güzel geçti darısı tüm bekleyenlere bu arada sen nasılsın