29 Mart , 2024, 00:16:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doğuruyom beennnnnn

Başlatan duygucuk, 08 Haziran , 2014, 07:16:12

« önceki - sonraki »

duygucuk

doğuruyom kızlar nişanım ve suyum geldi... dualarınızı esirgemeyin benden... hastaneye gidecez birazdan :hello2:  :hello2:
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

KasrıCinan

ALLAH yardımcın olsun canım...bi avazda doğurursun insallah... :nazar: rabbim o yolda kimseyi boş koymasın

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

makaron

Duyguuu elim ayağım karıştı, allah yardımcın olsun arkadaşım noolur haber ver dua ediyorum sana bir avazda kurtul inşallah. Allahım sana şükğr paşamız geliyor!!

makaron

Ay duygu cok meraktayım ne durumdasın geldi mi pasamız nasılsın cok dua ediyorum allah yardımcınız olsun canım...

duygucuk

canlarım dün dogumum gerçekleşti oğlum daha fazla dayanamadı. Sezaryenle oldum spinal oldu. Hiçte korktuğum gibi olmadı. Allahıma binlerce şükür olsun hemen ayaklandım oğlumda çok şükür sağlıklı bir aksilik olmadı bugünde taburcu olduk. Annelik çok başka bişeymiş tarifsiz çok duygusalım saat 9.30 da doğuma girdim o saatten beri bir dakka uyuyamadım. Paşamı izlemekten uyuyamıyofum her dakka her saniyem oğlumu izlemekle geçiyor. Gecebile ona bişe olacak diye uyuyamadım. Ama canlarım hala sütüm gelmedi neyapabilirim çok üzülüyorum bir yol gösterin çok az geliyor oğlum doymuyor :(

makaron

Duygucum canım arkadasım nasıl duygulandım anlatamam allahım dizi kurtardı darısı basımıza inşallah. Cok mutlu oldum adınıza. Bi ara detaylarıyla anlatırsın herseyi merak ediyorum. Canım sütle ilgili bol bol su iç diyor doktorlar bir de yeşil yapraklı sebzeler cok faydalıymış. Allahım ikinizi de korusun.

DENİZGÖZLÜM81

yeni gördüm gözün aydın tatlım darısı inşallah bize A :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:llah analı babalı büyütsün inşallah kuzunu rabbim size bağışlasın

duygucuk

Alıntı yapılan: makaron - 09 Haziran , 2014, 17:46:06
Duygucum canım arkadasım nasıl duygulandım anlatamam allahım dizi kurtardı darısı basımıza inşallah. Cok mutlu oldum adınıza. Bi ara detaylarıyla anlatırsın herseyi merak ediyorum. Canım sütle ilgili bol bol su iç diyor doktorlar bir de yeşil yapraklı sebzeler cok faydalıymış. Allahım ikinizi de korusun.

canımmm allahım senide kurtarsın yawruna kavuşmayı nasip etsin ... tabiki anlatırım ama miniğimden bulduğum ilk fırsatta tüm detayları anlatacam teyzesi...  baya ama baya zor işmiş aslıcım... kokusu tadı bambaşka bişe anlatılmaz bişe.... kokusunu derin derin çekiyorum içime... annelik çok başkaaaaaaa 

zen_s

Gözün aydın Duygucugum  :opucuk:  :nazar: Allah analı babalı sağlıklı sıahhatli hayırlı büyütsün  :amin:
Sütün zamanla gelir canım üzülme bol su ve hoşaf iç emzirdikce süt çoğalıyor zaten bide stresden uzak dur hadi gözün aydın olsun :opucuk: Dereotu sütü arttırıyormuş öyle duymuştum
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

_inci_tanem_

Öncelikle yavrunu ALLAH bağışlasın RABBİM hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin miniğine ılık duş al sürekli ve şekersiz kompoto bol su ve yeşillik ye benimde sütüm geç geldi çok stres olmuştumgelmiyo diye mama ver eğer gelmiyosa korkma alışıp seni bırakmaz ALLAHIN iziniyle sarılık olmasın yavrucak  :binkybaby:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

duygucuk

canlarım sağolun bugün sütüm geldi maaşallah bayağı çok sütüm.. paşamı sabahtan beri emziriyorum sütümü alınca oğlum kendine geldi ama göğüslerimden perişanım mahvoldular uçları parçalandı resmen.. dert bitmiyor yani.. dünyada bir annein yaşadığı ne güzel duygulardan biri bence bebeğini emzirmesi.. hele o emerken arada gözleriyle sana derin derin bakıp dalması allahım yok böyle bir duygu... ben kendini sevdikçe o gözleriyle bana bakıp dalması bugün bittirdi beni resmen.. belki beni tam göremiyor ama insan eriyor genede..

zen_s

Alıntı yapılan: duygucuk - 10 Haziran , 2014, 23:06:51
canlarım sağolun bugün sütüm geldi maaşallah bayağı çok sütüm.. paşamı sabahtan beri emziriyorum sütümü alınca oğlum kendine geldi ama göğüslerimden perişanım mahvoldular uçları parçalandı resmen.. dert bitmiyor yani.. dünyada bir annein yaşadığı ne güzel duygulardan biri bence bebeğini emzirmesi.. hele o emerken arada gözleriyle sana derin derin bakıp dalması allahım yok böyle bir duygu... ben kendini sevdikçe o gözleriyle bana bakıp dalması bugün bittirdi beni resmen.. belki beni tam göremiyor ama insan eriyor genede..
Seni anlıyorum canım benimde en çok sevidğim andı bebeğimi emzirmek aradaki iletişim anlatılmaz yaşanır  :love9: :love9: :love9: Rabbim anne olmak isteyen kardeşlerime bu duyguyu yaşatsın bir an evvel  :amin: :amin: :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

_inci_tanem_

göğüs ucu yarası için birçok krem kullandım bebeğimi emzirirken resmen ağlıyodum o keyifli saatler bende işkenceye dönmüştü karbonatlı su ile bebeği emzirmeden sildim ve garmastan krem iyi geldi onlarla toparladım tavsiye ederim

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Dilek&Yusuf

Duygucum çook sevindim ssağ salim bebeğine kavusmussun gözün aydin Allah anali Babali büyütsün inşallah.

ponçik

Gözün aydın canım  :hello2: Allah sağlıkla analı babalı büyütmek nasip etsin 1 haftalık olmuş bile bebeğin maaşallah  :nazar: inşallah gazsız ve iştahlı bir bebek olur , Allahım acılarını göstermesin

Göğüs ucu derdini ben de çok iyi bilirim, ilk kızım zaten 5 ay emdi, onu da yarı memeden yarı pompayla çekip biberondan  :'( ikinci bebeğimde ilk günlerde krem kullandım ama sonra bebek sadece meme ucunu değilde koyu renkli kısmı da ağzıyla kavradıktan sonra hem o daha rahat emdi, hemde ben rahat ettim, emeceği zaman memeyi elinin arasında hafif ezer gibi bebeğin ağzına sokarak koyu renkli kısmın ağzına girmesini sağlarsan o da bir müddet sonra alışıyor  :icon_thumright: :icon_thumright: inşallah atlatırsınız canım  :opucuk: