Bebeğime birşey olursa...Korkusu

Başlatan ponçik, 01 Haziran , 2014, 02:06:28

« önceki - sonraki »

ponçik

Arkadaslar birkac gundur bebeğime birsey olursa diye paranoyaklik derecesinde dusunceler kafamda dolasiyor
Ya uykuda bisey olursa, ya ben icerdeyken bisey olursa, ya onu kaybedersem (Allah korusun)
Surekli bu sekilde nasil yaşanir , ilk kizimda boyle olmadim ama simdi icim icimi yiyor napicam ben  :y25:

_inci_tanem_

RABBİM korusun yavrularımızı goncacım ALLAHA emanetler kuzularımız  :amin: :amin: :amin:

Aynı korkulara bende sahibim ilk hamile kaldığım andan beri bu korku devam ediyor oğlum 16 aylık oldu :(  Hep ALLAHIM sana emanet diyorum çalışıyorum birde :( :( eşimle kısa süreli dışarı yollasam aklım onlarda oluyo ya eşim bir an dalarsa falan diye :( RABBİM evlatlarımızla ve sevdiklerimizle imtihan etmesin gerçi bende sevdiklerimi kaybetme korkusuda var sanırım yardım almamız gerekiyo,fakat hiçte dikkatte almıyoruz bu paronayak derecesindeki davranışlarımızı

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ponçik

02 Haziran , 2014, 12:14:58 #2 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2014, 12:17:07 ponçik
Demek yalniz degilim, aslinda biliyorum ki kotu dusunmemek lazim hep iyiyi dusunmek lazim ama sanirim dedigin gibi profesyonel destek almak lazim,
Kardesim bana bir kitap verdi o bir gunde bitirmis bakalim onu okumak istiyorum da firsat bulursam
Allah de ötesini bırak
Bu gunlerde cok satan bir kitapmış

_inci_tanem_

aynen canım RABBİM yavrularımı korusun evlatlarımızla imtihat etmesin inşallah ve sevdiklerimizle  :amin: :amin: :amin:
O kitabı kesinlikle okumalısınn ben okudum müthiş bir kitap okurken huzura eriyorsun resmen...Ben ikinci kez okumayı düşünüyorum...Sanada şiddetle tavsiye ederim o kitabı okurken bulduğun huzur hep sürse :)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

evlatlarınıza Fatiha suresini okuyup "hu" diye üzerlerine üfleyin. nazardan beladan müsibetten korur Allah ın izniyle.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_inci_tanem_

verdiğin bilgi için teşekkür ederim elifcim :opucuk: ALLAHA emanet kuzucuklarımız  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına