TÜP BEBEK GÜNLÜĞÜM YİNE YENİDEN

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 28 Mayıs , 2014, 16:59:50

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

Dualarımız senınle tatlım  :love9:

Şimdik 5.günde bır sorun olmazsa bıtaanemı transfer edıcekler sana

eea2005

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 14 Haziran , 2014, 12:02:35
Embriyolarda herhangi bir sıkıntı yokmuş :nazar:  ve böyle giderse 5. Gün blaktokist transferi olacakmış. Rabbim sana emanetiz  :amin:  :amin:  :amin:

maşallah :nazar:
çok heyecanlı canım ya çok sevindim hadi bakalım bu ayın sonunda bebişin seninle olacak inşallah  :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 14 Haziran , 2014, 18:31:46
Dualarımız senınle tatlım  :love9:

Şimdik 5.günde bır sorun olmazsa bıtaanemı transfer edıcekler sana
Teşekkür ederim canım inşşaalllahhhh  :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: eea2005 - 14 Haziran , 2014, 19:30:46
Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 14 Haziran , 2014, 12:02:35
Embriyolarda herhangi bir sıkıntı yokmuş :nazar:  ve böyle giderse 5. Gün blaktokist transferi olacakmış. Rabbim sana emanetiz  :amin:  :amin:  :amin:

maşallah :nazar:
çok heyecanlı canım ya çok sevindim hadi bakalım bu ayın sonunda bebişin seninle olacak inşallah  :amin:
Amin canım, Rabbim hayırlısıyla kavuşturur inşşşaalllahhhh  :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

ponçik

İnşallah güzel haberlerini bekliyoruz canım  :flowers:

ayışığı

yine yeniden Allah yardımcın olsun ;D .inşallah pozitif sonuç alırsın bana ve tüplerdeki bebeklerini bekleyenlere umut olursun dualarımdasın  ;)

°º•✿gülümse01✿•º°

Bugún blaktokist transferim yapildi ve test gününe geri sayim basladi. Rabbim güldür yüzümú, bebegim tutunsun annecigine  :amin:

eea2005

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 17 Haziran , 2014, 18:23:41
Bugún blaktokist transferim yapildi ve test gününe geri sayim basladi. Rabbim güldür yüzümú, bebegim tutunsun annecigine  :amin:

hadi inşallah, güzel mutlu haberler alır bizimle de paylaşırsın inşallah  :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Bugün transferimin 3. günü. Herhangi bir belirtim yok sadece sağ kasığımda hafif dolgunluk ve çok az ara ara iğne batması tarzında ağrı oldu. Ateşim yüksek seyrediyor biraz ama sanırım oda ilaçlardan kaynaklanıyor. Rabbim bebeğim sana emanet  :amin: :amin: :amin:

ayışığı

canım benimde transfer sonrası bahsettiğin şekilde sağ ve sol tarafta ağrılarım oluyodu. belim ağrıyodu. 12. gün özellikle kasıklarımda yanma ve kramp tarzı ağrılar olmuştu. tahlil sonucum pozitif çıkmıştı.(yarın kürtaja gidecek olsam da) bunlar iyi belirtiler hakkında hayırlısı olsun  ;)

_inci_tanem_

umarım tutunmuştur kuzucukların  hayırlısıyla :amin: :amin: :flowers:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Bugün transferin 4. günü ve sadece sağ ve sol taraflarda hafifdolgunluk hissi var. Başka da hiçbir belirti yok. Hz. Zekeriya'ya evlat veren, Hz.Meryem'e Hz.İsa'yı nasipeden Rabbim ne olur benimde kucağımı boş koyma.Dileyenherkese hayırlısından evlat ver :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

aminnn canım inşallah  :amin: :amin: RABBİM bu mübarek günlerin hürmetine seninle birlikte evlat bekleyen herkeze sağlıkla hayırlısıyla tez vakitte nasip etsin inşallah  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Bugün transferin 5. günü ve hicbir belirtim yok  :dontknow:  :dontknow:  :dontknow: