19 Nisan , 2024, 14:26:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamileler hangi vitamini kullanıyorsunuz?

Başlatan mandalinaportakal, 08 Mayıs , 2014, 09:16:55

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

doktor bana vinalac immulitum verdi.ilk bebeğimde başka bir marka kullanmıştım.bir de size sorayım dedim,siz hangi vitamini kullanıyorsunuz?

duygucuk

Canım ben vitamin olrak decavit ve kan hapı gynoferon ve magnorm kullanıyorm.
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

FİGENN

mandalinaportakal

demire önümüzdeki haftalarda başlayacağız sanırım.onun dışında folik asiti bıraktırdı üç ay tamamlanınca.daha doğrusu kullandığım vitaminde de folik asit katkısı olduğu için gerek görmedi

FİGENN

bende üç ayı geçtim ama doktor folik asidi bıraktırmadı daha önce düşüğün var kullanamaya devam et dedi

mandalinaportakal

doğru canım riskli gebeliklerde daha dikkatli davranıyor doktorlar.ben ilk bebeğimde de 12. haftadan sonra bırakmıştım foliği.bir de sana tavsiyem en çok folik kabuklu yer fıstığında bulunuyor.mutlaka ye derim

FİGENN

bende kan pıhtılaşması var belki onun için bıraktırmamıştır çokta sormadım bir bildiği vardır diye gebelikten öncede çok düzenli bi şekilde kullandım inşallah kucağmıza almayı nasip eder rabbim

seninki kaç haftalık oldu?

mandalinaportakal

amin canım ağzın bal yesin :amin:
biz 16. haftadayız. siz ne kadarsınız ve cinsiyetiniz belli mi?

FİGENN

canım bugün tam 14+0 olduk çok şükür. 11+4 de ikili teste gitmiştim doktor erkeğe benziyor ama bir ay sonra kesinleşir dedi  :aferin:

senin belli olmuştur sanırım?

mandalinaportakal

ikili testte kıza benzetti doktor :nazar: ama bekleyelim netleşsin dedi.haftaya tekrar kontrol var umarım o zaman net görür.ilki erkek benim.Allah hepsine uzun ve sağlıklı ömür versin :amin: :nazar:

lagrima

Ilk hamileligimde de Herbalife marka omega 3, vitamin mineral  ve kalsiyum kullanmıştım şimdide kullanıyorum.  Tavsiye ederim

FİGENN

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 12 Mayıs , 2014, 11:44:07
ikili testte kıza benzetti doktor :nazar: ama bekleyelim netleşsin dedi.haftaya tekrar kontrol var umarım o zaman net görür.ilki erkek benim.Allah hepsine uzun ve sağlıklı ömür versin :amin: :nazar:

amin canım önemli olan sağlıkla dünyaya gelsin cinsiyetin hiç bi önemi yok.benim kontrol 26 mayısta sanırım kesin tahminini söyler doktorum

elvan&busenur

Oğlumda folic plus kullanmıştım bu bebişimde durum imom verdi içinde omega ve folik asid bulunuyor dedi