28 Mart , 2024, 17:32:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızım aceleci çıktı, 38 haftalik doğdu

Başlatan ponçik, 18 Mart , 2014, 20:52:42

« önceki - sonraki »

ponçik

18 Mart , 2014, 20:52:42 Son düzenlenme: 19 Mart , 2014, 01:15:12 ponçik
Kizlar suan hastanedeyiz dualarinizi bekliyorum
Nişanım geldi agrim sancim yok 3 cm acilmam var bekliyoruz
Hayirlisiyla kurtuluruz insallah :amin:
Bebek isteyen herkese dua ediyorum :amin:

makaron

Canim hayirli kolay dogumlarin olsun insallah. Allah kurtarsin saglikla kucagina almak nasip olsun.

Mavish

ay goncaaaaaaaaaaaaaam...

hayirlisiyla alirsin in saaALLAH cabucak.... rabbim yar ve yardimcin olsun.... bir avazda kurtulasin....

dualarimiz seninle...  :opucuk:

duygucuk

canım allah bir solukta kurtarsın. Bizi haberdar et bekkliyoruz güzel haberlerini. Bende heycan yaptım valla. Sen şimdi şu saatlerde doğurmaya çalışıyosundur evladınaa kavuşacaksın inşallah.
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

olvido

canım Allah yardım etsin bir an önce kavuş kızına  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canim Allah yardimcin olsun saglikla kizina kavusursun insallah

ponçik

Kızımıza kavustuk  :amin: ikimizde iyiyiz sukurler olsun
Odaya geldim kizimi daha getirmediler sonra detaylari yazarim
Hepinizden Allah razı olsun  :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm cok sevindim insallah ikinizde iyisinizdir haber et  :opucuk: :nazar: :nazar: :love9: :love9:
:nazar: :nazar:

zen_s

Goncamm canım gözün aydın olsun  :opucuk: Allah analı babalı sağlıklı hayırlı evlat etsin şaşırdım inan ki sürprize bak sen  :k06: aceleci çıktı minişin çok sevindim canım benim  :opucuk: :opucuk: Maşallah size
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

FİGENN

canım gözün aydın Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin   :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2:

KasrıCinan

canımmm gözlerim doldu inan  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ...çok sevindim gözün aydın.bende şafak sayfasına  yazıyordum bizim safaklar fazla düsür diye.meğerse sen doğurmuşsun bile....ayyy sen mi ben mi derken minik kızın doğdu bile bak...ayy canım benim.ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin....merakla bekliyorm gelismeleri...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

birbuçukyıl

Gözün aydın Gonca.Tabi bu yaramazların ne zaman geleceği belli olmuyor. :nazar:

Mavish

goncaaaaaaaaam....  :hello2: :hello2: rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsinnnn.... yavrucum yetti dedi artik sanirim...  ;D ;D ;D

:opucuk: :opucuk: :opucuk: gözünüz aydin

Bluegirl

Maşallah geçmiş olsun goncacım sanırım normal doğum oldu  :nazar:
Gözünüzaydın Rabbim analı babalı büyütsün  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°