28 Mart , 2024, 17:45:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Küçük meleğim annesini bıraktı :(

Başlatan huzurmelegi.77, 01 Mart , 2014, 23:32:16

« önceki - sonraki »

huzurmelegi.77

Merhaba arkadaşlar size kötü haberim var. 2. bebeğimde beni bıraktı bu seferde olmadı umudum vardı hersey iyiye gidiyordu ama olmadı  :y25: :y25: 3 gün önce şiddetli ağrım ve kanamam oldu eşim ile acil hastaneye gittik kese yerinden kaymış düşük yapıyorsun dedi doktor.. Çok üzgünüm içim kan ağlıyor bu gebeliğimde olmadı  :y25:  :y25: Ne zaman anne olacağım ben :crybaby2: Bundan sonraki gebeliklerimdede sorun olacakmış gibi hissediyorum moralim çok bozuk  :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda anne olacaksin

huzurmelegi.77

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 01 Mart , 2014, 23:39:41
cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda anne olacaksin
Teşekkür ederim canım allahım nasip ederse inşallah  :amin:  :y25:

xxcansuxx

g.olsun canım ya sağlıkla inş.yenidden hamile kalırsın  :amin: :amin: :amin:
şimdi üzüntüden böyle düşünüyorsun olmazları olduran rabbim sen olumlu ol stres yapma mutlaka Allahın izniyle olcak  :amin: :opucuk:

makaron

Gecmiş olsun çok zor bir süreç. Bunu ancak yaşayan bilir. Ben dahil bu forumda düşükler taşamış sonra uygun tedaviyle sorunu çözülmüş çok kimse var. En iyisi iyi bir doktora görün ve gerisini Allaha bırak. Hakkında hayırlısı olsun.

huzurmelegi.77

Teşekkür ederim arkadaşlar böyle olacağını hiç düşünmemiştim. Kollarım yeniden boş kaldı  :y25:

GELSQMİNQ

çok üzüldüm cnm allah birdaha yaşatmasın geçmiş olsun vardır bundada bi hayır

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun insallah bidakine kucagina alirsin  :amin: yasayan bilir gercekten cok zor durum bende ikinci düsükten sonra hayatta anne olamicam diyodum haftalarca aklimdan cikmadi disari cikamiyodum daha neler neler yasadim ama sabrettim arka arkaya iki cocugum oldu hemde hic tedavi filanda olmadim  :amin: sende Allaha sigin dua et sabir et bide kafandan cikar kötü düsünceleri  :opucuk:  ben ikinci düsükten sonraki ay hemen hamile kaldim tatildeydim hic anlamadim bile kizima hamile kaldigimi  :) insallah seninde sonun benim gibi olur  :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

olvido

üzülme canım Allah yeniden verir hamile kalabiliyorsun ya çok şükür hiç kalamayanları düşün bir daha olacak sağlıksız ceninler düşüyormuş bir daha kine en sağlıklısından versin Rabbim sana ve tüm isteyenlere

huzurmelegi.77

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Bundada bir hayır var diyorum 2. kez düşük yapmak gerçekten çok kötü durum her anne gibi bende anne olmak istiyorum Umarım en yakın zamanda tekrar hamile kalırım  :y25:

birbuçukyıl

Hamile kalabiliyorsun en azından.Allah bir dahaki sefere yüzünüzü güldürsün.
Çok geçmiş olsun.

BaLPetegi

Alıntı yapılan: huzurmelegi.77 - 01 Mart , 2014, 23:32:16
Merhaba arkadaşlar size kötü haberim var. 2. bebeğimde beni bıraktı bu seferde olmadı umudum vardı hersey iyiye gidiyordu ama olmadı  :y25: :y25: 3 gün önce şiddetli ağrım ve kanamam oldu eşim ile acil hastaneye gittik kese yerinden kaymış düşük yapıyorsun dedi doktor.. Çok üzgünüm içim kan ağlıyor bu gebeliğimde olmadı  :y25:  :y25: Ne zaman anne olacağım ben :crybaby2: Bundan sonraki gebeliklerimdede sorun olacakmış gibi hissediyorum moralim çok bozuk  :y25:
Canımm çok geçmiş olsun iletini daha yeni görüyorum. Umudunu sakın kaybetme isyanda etme bundada vardır bir hayır. Seni cok iyi anlıyorum Benim durumumuda biliyorsun daha kollarım boş anne olamadım bende! Elbetteki anne olacaksın sakın canını sıkma daha belki vakti var Rabbimiz bir yerden alıyorsa bir yerden veriyor güçlü durmaya çalış en kısa zamanda inşallah bir bebeğin olur anne duygusunu tadarsın. Allah yardımcın olsun  :flowers:  :amin: