26 Nisan , 2024, 03:37:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HANGİ BİBERON?

Başlatan aşkitoom, 19 Şubat , 2014, 10:08:40

« önceki - sonraki »

aşkitoom

kızlar bebeğim yaklaşık 1,5 aylık oldu.hem emziriyorum hem kaşıkla mama veriyorum.
ama kaşıkla artık zor olmaya başladı,büyüdükçe mamanın ölçüsüde artıyor.kaşıkla yarısı içine yarısı dışına gidiyor.anne göğsünü bıraktırmayacak,anne göğsüne yakın biberon hangisi.bikaç marka buldum kararsız kaldım,chicco step up,medela calma,avent,dr.brown bunlardan hangisi en yakını.

mandalinaportakal

oğlumda madela kullandım dehşet derecede kolik yaptı.dr browns'a geçince rahatladık.bunu tavsiye ederim.

aşkitoom

CHİCCO SAĞLIKLI BESLENME BİBERONUNU ALDIM,NORMAL AKIŞ YAZANI ALDIM KIZLAR DOĞRU SEÇİM Mİ.
YAVAŞ AKIM YENİ DOĞANLAR İÇİN,HIZLI AKIŞDA İYİ OLMAZ MEMEYİ BIRAKABİLİR.BENDE NORMAL AKIŞ OLANI ALDIM.

nelss

sütün yetiyorsa 3 ay verme bence mama
ben doktora derdim doymuyor sanki dye 700 gr civarı klo alırdı yeterli görürdü doktorumuz

jelıbonee

kesınlıkle dr.brown. Uzun zamandır kullanıodum. Artık ıc kısımdakı sılıkon aparat kuf yapmaya basladı sıyah. Yıkadım kaynattm cıkmamaya basladı. Bugun baska bır bıberon aldım. Phılıps avent. Pek memnun kalmadım gor gor hava yapıo ıcerde. Benım kızım buyuk, mama ıcmeyı ıkı uc fırtta bır ara vererek kendıglınden hava yapmayı engellıor ama senınkı yapamaz daha kucuk. O yuzden brown derım

buse1122

Bence sütünü kontrol ettir. Eger yeterli ise(bebegin aldıgı kilo ile ölçülüyor yeterli olup olmadığı) mutlaka sadece anne sütü ile besle. En az 6 ay sadece anne sütü çok önemli