Ballı karabiber tarzı şeyleri sırtına sürebilirmiyim

Başlatan KasrıCinan, 03 Şubat , 2014, 09:10:34

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

arkadaşlar oğlum çok hasta oldu 2 yaşında.......balgamlı öksürük ve burun akıntısı vardı hafif...
cumartesi doktora götürdük..doktor grip baslangıcı dedi..boğazları biraz kötü ilaç kullanması lazım dedi...
amoklavin diye antibiyotik verdi,ve ibufen ve minoset ağrı kesici....
o günden beri içiiriyorz çocuk iyi olacağı yerde çok kötü olmaya başladı.sesi gitti doldu resmen boğazları.konuşamayacak sekilde.öksürürken boğazları parçalanıyor sanki.o kadar dolu boğazları.bir gece 38 ateşi oldu..sürekli ağlıyor...
internetten araştırdım..ballı karabiber sırta sürmek öksürüğe çok iyi geliyormuş....
birde kullanmadığımız bi bezi ütüde ısıtıp kullanmadığımız sabunu rendeleyip sırtına 3 gün yapcakmışız.sonrada bağrına.öksürüğe çok iyi geliyoryazıyordu..
ne olur bana acil şifa olacak birşey söyleyin.Hamileyim bide sürekli kucağıma gelmek istiyor ne yapacağımı şaşırdım...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

_inci_tanem_

Öncelikle geçmiş olsun canım karabiberi bilmiyorum ama sade balı sürüp üstüne eski bir atlet onun üstüne gazete koyman iyi geliyomuş gögsünü yumuşatıyomuş karabiber bana pek cazip gelmedi daha küçük neticede çok yakar falan :( sen ayrıca ıhlamur yap ve 1 lt suta bir elmayı dilimle kaynat ver oğluşuna oda çok iyigeliyo acil şifalar dilerim

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: