Oğluşum Artık Aramızda

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 20 Ocak , 2014, 12:41:43

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Masallah çok hareketli. Agladi onun nasil susacağıni bilemedim kucağına almam yasak sadece dokunabiliyorum

şerife Berat

merhabalar canım,Allah analı babalı sağlıcakla büyütsün inşallah.sıkma canını her gecenin bir sabahı mutlaka vardır.bak iyileşiyormuş minik paşa eve getirebildiniz mi?

izemsevi

aysem insallah kucagına alıp emzirdgın günlerde gelecek ama canım drun kordon dolandıgını nasıl anlamamıs bizim arkadastada uar 34 haftalık hamile onun 1kere dolanmıs suan tehlikeli degil ama iki kez dolanırsa hemen alırım demis hergün kontrole gidiyor anne sütü ónemli benımde cok sukür iyi bir gösümün ucu cok yok fazla ememiyor onunda fazlasını sagıyorum 70-80cc cikiyor ama uclari cok yara oldu senın şütün nasıl sagdıında senin ne kadar cikıyor humana iciyorum 

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim kordon dolanmasi yokmus cigerinde su varmis. Durumu iyiye gidiyor. Sütü sagiyorum bir sefere50-60 cc cikiyor. Oglusum bu gün iyi görünüyorfu dun durumu kötuydu bu gün solunum cihazindan cikarmislat oksijen fanusunda duruyor rengi düzelmis bem beyaz

izemsevi

cok şükûr canım iyiye gitmesi neden oluyormus acaba ayse cıgerde su günde 2-3defa sag canım hem sagdıkca artar hemde goguşlerın sısmez ben kızım uyurken hemen sagıyorum cünkü cok dolunca gögüs uclarım şisiyor zaten yara oldukları icin cok acıyorlar bugünlerde gececek dualarımız sizinle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim her bebegin cigerinde su olurmus dogumda atarmis sezaryanlarda da atilamiyabiliniyormus. Oglumda da olmustu ama hic küvezde kalmadi bir kac kez yogun bakima gidip boruyla almislardi. Sütü 2 saatte bir sagiyorum.  şukur yetiyor şimdilik günlük  200 cc besleniyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

Oglum uyanik karsiladi güzel gòzlerini gördük biberonla rahatca beslenmis emzik emiyordu. Kucak istiyormus

izemsevi

masallah ayse artık kucagınıza almanıza az kaldı en azından sen iyilestin bu sürecte simdi daha rahat edersin hayırlısıyla su 3ayı atlatırsak yükümüz azalcak insallah su gögüs ucu yaralarına varmi bir öneriniz ölüyorum her emzirmede

ยรlคภ๓คz göภlüm

Oglusumun beslenmesini 25 cc den 35 cc ye cikarmislar biberonu rahat aliyor 100 gr almis 3130 gr olmus. Emzik emiyordu
Canim hastanedeyjen gögüs ucunda yara oldu bepathone pisik kremi sürdüm iki gece gecti

izemsevi

canım oglusuna sevindim masallah senın yaran nasıldı canım benım resmen delik oldu cok zor emzirıyorum bana senin kremin adını bir daha tam yazsana onuda deneyım

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim ben de sanki jilet kesigi gibi yaralar olmustu bepanthol pisik kremi kullandim
Dun aksam oglum bize supriz yapti oksijen fanusundan cikmis gidasini da artiracaklar 40cc olacak. 50 cc ye cikinca cikma ihtimali artiyor cok sevindim gece gec

zen_s

:nazar: canım çok sevindim inşallah hayırlısıyla evine gelir küçük paşa  :love9:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Sagol canim insallah. Artik rengi de duzelmis. Dogum kilosunu da gecti

zen_s

maşallah paşaya  :nazar: vuslat yakın o zaman herşeyi yerine gelmiş  :love9: :love9:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Ocak , 2014, 10:39:27

Dun aksam oglum bize supriz yapti oksijen fanusundan cikmis gidasini da artiracaklar 40cc olacak. 50 cc ye cikinca cikma ihtimali artiyor cok sevindim gece gece

Hadi inşallah artık yuvasına kavuşur yavrucak  :nazar: