2013 Aralık,2014 Ocak-Şubat Annelerinin Paylaşım Yeri

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 31 Aralık , 2013, 14:57:14

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Evet 2013-2014 kış anneleri bebişler doğunca burda toplanalım... :flowers:

ponçik

:wav:
hayırlı olsun sayfanız , bebişi doğanlar açılışı yapar mı lütfen  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

aşkitoom

benim kızımda 2675 gr 51 cm doğdu,normalde yeni doğan kilo kaybeder ya bizimki 4 günlükken 2710 gr geldi :nazar: topuğundan kan almaya gittiğimizdede 3145 gr geldi.şimdi kaç oldu bilmiyom 4 kiloya yaklaştı gibi :nazar:
ilk kızımda çok zorlandım hiç kilo alamadı tam tersi zayıfladı bide sarılık olmuştu.şükür buda çabuk toplanıyor sarılıkta olmadı.buda doymak bilmiyor  :k06: doktor hem emzir hem mama ver dedi,aç durmasın dedi.günde 30 cc-40 cc gibi içiyor.kızlar bide şey sorcam bebeğim büyüdükçe mamanın ölçüsünü artırcam mı,yani şuan 30-40 cc içiyor,1 aylıkken ne kadar olmalı.ilk başlarda ilk içirişimde 10 cc anca içiyordu bir kerede,şimdi 20 cc içiyor bi kerede doymuyor çünkü.bu arada süreklide emiyor :nazar:

aşkitoom

ยรlคภ๓คz göภlüm

oglumun sadece bir tane fotografi var o da dogdu an. :( :(

zen_s

Olacak annesi bir sürü fotoğrafınız olacak  :opucuk: sen sıkma canını inşallah fotolarını bizimle de paylaşacaksın  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

aşkitoom

KIZLAR BUGÜN İLK AŞIMIZI OLDUK,KİLOMUZ 4525,55 CM BOYU :nazar: :nazar: :nazar:
BU AY 1850 GR ALMIŞ :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oglum da 1. ay kontrolünde 4500gr 55 cm olmus. artik mama vermiyorum. gece gaz sancimiz oluyor onun icin  danla kullaniyorum. ben de karisik cay iciyorum birde süt damlasi adinda bir damla kullaniyorum

aşkitoom

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 25 Şubat , 2014, 10:35:40
oglum da 1. ay kontrolünde 4500gr 55 cm olmus. artik mama vermiyorum. gece gaz sancimiz oluyor onun icin  danla kullaniyorum. ben de karisik cay iciyorum birde süt damlasi adinda bir damla kullaniyorum

O SÜT DAMLASI DEDİĞİN NE DAMLASI CNM,SÜT ARTIRICI MI.BANADA VER ADINIDA BENDE ALAYIM.

izemsevi

benimde kızım 6ocak dogumlu 59cm ve 5800kg masallah

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: aşkitoom - 25 Şubat , 2014, 22:16:59
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 25 Şubat , 2014, 10:35:40
y

O SÜT DAMLASI DEDİĞİN NE DAMLASI CNM,SÜT ARTIRICI MI.BANADA VER ADINIDA BENDE ALAYIM.
galactago bitkisel damla

ponçik

Ayşecim oğluşlarınla hayat epey hızlı geçiyor olmalı, eskisi gibi uğramıyorsun  :opucuk:

Sevalcim ben de not alayım bu damlanın adını, malum az kaldı  :laughing7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canim dedigin gibi bebisten kalan vakitte ev isleri oglusumun dersleriyle ilgileniyorum vakit bulursam da dışari cikiyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

dùn kontrolumuz vardi 58 cm 5800 gr.
göz renkleriniz belirlendi mi dumanli mavilik gecti babasi gibi koyu yesil