28 Mart , 2024, 11:10:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

erkek deil kızmış bebeğimmmmmmmm

Başlatan hatice tanrıvar, 22 Aralık , 2013, 00:06:46

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

yaa kızlar  cinsiyet belli olurmu bebeğim 13+1 di ultrasyonda erkek dedi dogrumudur cvp bekliyom :nazar: :nazar: :icon_scratch: :icon_scratch:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

KasrıCinan

canım banada ikili testte erkek gibi dedi çıkıntısı var dedi..sonuç kızım olacak,...belli olmuyor..16,haftada kesin öğrenirsin zaten

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ยรlคภ๓คz göภlüm

ponçik

Allah gönülüne göre versin canım, benim ikili testimde doktor cinsiyetini gördüm ama söylemiyim, belki yanlış görmüşümdür içinde kalmasın sonra dedi . O zaman ne gördü bilmiyorum ama şuan itibari ile %100 kızım olacağını söyledi , hakkımızda hayırlı olanı versin Rabbim  :amin:

birbuçukyıl

Ben ikili test yaptıralı haftalar oldu ama cinsiyetimiz hala belli değil :dontknow:

duygucuk

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 22 Aralık , 2013, 00:06:46
yaa kızlar  cinsiyet belli olurmu bebeğim 13+1 di ultrasyonda erkek dedi dogrumudur cvp bekliyom :nazar: :nazar: :icon_scratch: :icon_scratch:

canım benimde ikili tetste belli oldu oğlan dedi doktorum. birkaç gün sonra acil başka doktora gitmek zorunda kaldın kanamam olmuştu hafif o doktorda erkek dedi.şimdi çok iyi miniğim kıpır kıpır maaşallah
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

hatice tanrıvar

ya doktorum bak annesi orda ne var deyip pipisini gösterdi ve belirgin dedi ama yinede sormak istedim çünkü eşim çok erkek istiyodu tabi önce sağlık ama  :hieyt: :hieyt:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

♣ ђคtเςє ♣

banada erkek demişti ama kızım oldu  :k06:

birbuçukyıl

Benim her gidişimde kız gibi amaa şu da pipi mi acaba diyor doktorum.Bir bakıyor yüz de seksen kız oluyo, bir bakıyor yüz de seksen erkek. Yani iki cinsiyete de göz kırpıyoruz sürekli. :honk: Hayırlısıyla 20. haftada öğrenebilirsem şükredicem  :toothy10:

makaron

Allah allah niye gozukmedi ki, bizimkiler hep apartta bekliyo orguye başlanıcak pembe mi mavi mi diye. Annem bekleyenedi krem rdngi başladı.

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: makaron - 26 Aralık , 2013, 10:54:59
Allah allah niye gozukmedi ki, bizimkiler hep apartta bekliyo orguye başlanıcak pembe mi mavi mi diye. Annem bekleyenedi krem rdngi başladı.

Ben de kendimi tutamıyorum bir şeyler almak istiyorum.Ama kısmet işte.Doktorum yirmi yıllık doktor, ultrason cihazı da gayet iyi, çok net gösteriyor.Olmayınca olmuyor demek ki. :sad1:

hatice tanrıvar

dün doktora gittim doktorda erkeğe benziyo çok hareketli ama kordon mu pipi mi anlamadım üç hafta sonra gelin dedi   :k06: :k06: ama eşim kaynanamlara erkek demişti diğer ultrasyonda ekek dedikler için :suclu: :suclu:neyse sonuç ta sağlıklı risk çıkmadı bide fb hcg 40,1  düzeltimil 1,23 mom  papp-a 7,95 2,78 mom çıktı bu ne cinsiyet değerden anlaşılıyomuş ya

hatice tanrıvar

kızlar doğru çıktı oğlum olcakmış  :hello2: :hello2: :hello2:

ponçik

Gözün aydın canım Allah sağlıkla kavuştursun inşallah  :opucuk:

hatice tanrıvar

inş kızlar agır gribe yakalandım dün serum yedim anaca kendime gelebildim bebeğin etkilenmemiş dedi doktorum ama öksürük hapşuruk ürkütüyo beni napmalıyımmm :nazar: :nazar: :nazar: