İÇİM PARÇALANDI

Başlatan zen_s, 05 Aralık , 2013, 16:01:28

« önceki - sonraki »

zen_s

Sokağa attılar köpekler parçaladı! :'( :'(

Ankara'nın Şereflikoçhisar İlçesi Yeni Mahalle semtinde, boş arsaya bırakılmış ve başı hayvanlar tarafından parçalanmış bir bebek cesedi bulundu. Erkek olduğu belirtilen bebeğin, doğduktan sonra bir poşet içinde konutlar arasındaki arasındaki boşluğa atıldığı ve köpekler tarafından başının parçalandığı belirtildi.

Gayrimeşru bir ilişki sonucunda doğduğu sanılan bebeğin ölü mü, yoksa canlı olarak mı atıldığının otopsi sonucunda belli olacağı bildirildi.

Emniyet görevlileri bebeği atanların bulunması için geniş kapsamlı araştırmaya başladı.
pes diyorum başka bişey demiyorum bu ne vicdansızlık ne aymazlık Allahım bildiği gibi yapsın sizi içim almıyor  :crybaby2: :crybaby2:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Allah ıslah etsin böylelerini  :violent1:

@Melek Yüzlüm@

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :sad1: :sad1: :sad1: bişi demiyorum artıkk yaa vijdansızlar o köpekelr sizin de başınızı parçalar birgün merak etmeyin bu dünyada yada öbür dünyada

**fatoş**

:-ooo :-ooo :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:hergün buna benzer haberler millet özentimi duyuyor bunu yapmaktan nedir okurken kanımız donarak okuyoruz ama sanırım onlar yaparken hiç içleri sızlamıyor yeter artık bu vahşetler yaa allah hesabını sorar umarım onlardan  :violent1: :violent1:

zen_s

Bilmiyorum nasıl bir vajşet nasıl bir vicdansızlık hayvanlar bile yavrularını korurken bu yaratıklar sokağa çöpe atıyor  :caca:
allahım vicdansız etmesin bizi rabbim yolundan ayırmasın :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

bilmiyorum nasıl insanlar o kadar sancıyı ağrıyı çekip o bebeği kucağına aldıktan sonra nasıl  bırakabiliyorlar kokusunu duyduktan sonra aklım almıyor nasıl bi anne bunu yapar çocuğumn tek bi damla gözyaşı yada ona atılan bi tokat yeminle keşke bana gelse diye içim gider çok içim acıdı allah belanızı versin versinnnn :cussing: :cussing:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

daha neler görcez  :sad1: :sad1: :sad1: Allah belasini versin atanlarin  :amin: :amin: Allahim sen cocuguna böyle yapanlara cocuk nasip etme  :y25: bende gecen haberde izledim bebek kalbi delik diye hastanede yatiyo daha minicik annesi bebegi ölsün diye ha bire agzini kapatiyo  :cildir: :cildir: :cildir: Allahtan yakalandi serefsiz kadin  :violent1: :violent1: :violent1:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

zen_s

Nasıl bir kalp var bunlarda anlamıyorum insan bakmaya bile kıyamıyor bebeklere birde ağzını kapatıyor hiçmi kokusunu almadın bağlanmadın için kaynamadı yavruna Allah bildiği gibi yapsın böylelerini

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu nasıl bir insanlık, insan nasıl bir yorum yapacağını  bile bilmiyor... o kişilerin yaptıkları bir şekilde karşılarına gelir..

Emine