28 Mart , 2024, 13:01:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğime Kavuştum

Başlatan iklima, 27 Kasım , 2013, 23:03:29

« önceki - sonraki »

asya81

Maşallah doğmuş bile erken başlamış gazlar benim kız 40ı çıktıktan sonra gaz bombası haline gelmişti kırkına kadar bişiymi yoktu zorlar biraz ama sabret geçecek fırsat oldukça dinlen

iklima

Alıntı yapılan: asya81 - 06 Aralık , 2013, 14:23:37
Maşallah doğmuş bile erken başlamış gazlar benim kız 40ı çıktıktan sonra gaz bombası haline gelmişti kırkına kadar bişiymi yoktu zorlar biraz ama sabret  :honk:geçecek fırsat oldukça dinlen

Sağlıkocağında da hemşire öyle dedi ilk haftalarda gaz olmazmis o zaman karnı agriyor kuşumun
Bugün benim kontrol vardı dikisimi patpatmisim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

Aksine de gündüzn o uyurken uyuyamiyorum
Zaten az bi sarıligi vardi onu atlatsin diye uğrasıyorum

Hepsi Bu..!

ponçik

Alıntı yapılan: iklima - 07 Aralık , 2013, 16:24:30
Maşallah doğmuş bile erken başlamış gazlar benim kız 40ı çıktıktan sonra gaz bombası haline gelmişti kırkına kadar bişiymi yoktu zorlar biraz ama sabret  :honk:geçecek fırsat oldukça dinlen

Sağlıkocağında da hemşire öyle dedi ilk haftalarda gaz olmazmis o zaman karnı agriyor kuşumun

Gecmis olsun canim agir mi kaldirdin dikkat et kendine  :sad1:

iklima

08 Aralık , 2013, 15:15:59 #19 Son düzenlenme: 09 Aralık , 2013, 09:31:31 ponçik
Alıntı yapılan: ponçik - 08 Aralık , 2013, 04:48:16
Alıntı yapılan: iklima - 07 Aralık , 2013, 16:24:30

Gecmis olsun canim agir mi kaldirdin dikkat et kendine  :sad1:

O gece aşırı pıhtı geldi koca parçalar korktum hastaneye geçin baksın ebeler dedi dr
Ebe elle muayne etti yapmayin lütfen dedim bakmam lazım dedi
Sabah da dr bakti patlamiş dedi dünden beri ağrımvar yanıyor felan
Dr un yanında aklıma gelmedi ama ben ebenin muayne sırasında patlamis olacagindan süpeleniyorum olur mu ondan sizce

Hepsi Bu..!

ponçik

:( olabilir canım , aslında keşke doktor baksaydı ama ebelere de güvenmek zorundayız, yeniden dikiş mi attılar , şimdi daha iyi misin peki  :dontknow:

iklima

Hafta sonu ağrım vardi çok şimdi daha iyiyim ilaçla tedavi verdi tekrar dikis yok
Alt dikişler böyleyse sezeryan nasıldir.
Tekrar kendi ayaklarimla aynı sanci odasina girdim muayne için en kötüsu o

Hepsi Bu..!

ponçik

Dogumun nasildi peki korktugun gibi mi oldu, musait olursan dogum hikayeni de paylas olur mu  :opucuk:
Tekrargecmis olsun

iklima

Doğumu anlatamam  hayatimin travmasi vahset resmen
rabbime şükürler olsun bebeğime sarılip yasadiklarimi hiç düşünmedim sağlıkla bebeğime kavuştugum için şükür ettim
Ben hep güzel doğum hikayeleri okuyup kendimi motive ermiştim son zamanlarda onun için doğumu mu anlatip kimseyi korkutmak istemem.belki bi çok insandan daha kolay olmuştur benimki bilemem ama benim için çok büyük bişeydi.bu insanlar nasıl fırt fırt doğuruyor die hayrerler içinde kaldim

Şunu söyleyebilirim hani bi söz var "kucağına alınca herşey bitiyor" diye ışte o en büyük gerçek
Daha kucagima almadan onun sağlıkla gelisini sesini duydugum an bitti hepsine tabiki değerdi
Onun için çok da bahsedip rabbimi gücendirmek istemem

Hepsi Bu..!

ponçik

Anladım canım  :opucuk: sen ve bebeğin iyi olun da gerisi boş gerçekten  :love9: bundan sonra herşey her gün daha güzel olsun  :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM ALLAH ANALI BABALI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN GÖZÜN AYDIN BİRAZ GEC OLDU AMA KUSURA BAKMA FORMA PEK GİRMİYORUM  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

iklima

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Aralık , 2013, 15:53:45
CANIM ALLAH ANALI BABALI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN GÖZÜN AYDIN BİRAZ GEC OLDU AMA KUSURA BAKMA FORMA PEK GİRMİYORUM  :opucuk:

Çok tsk ederim.ne demek ben de pek bakamiyorum bebisimle ilgilenmekten pek vaktim kalmıyor

Hepsi Bu..!