Çocuğu İlkokul 3. Sınıfa Giden Veliler

Başlatan ponçik, 22 Ekim , 2013, 11:12:17

« önceki - sonraki »

ponçik

**fatoş**

tşkler cnm  :flowers: hayırlı ved euğurlu olsun inş :nazar: bizim canavarın okul maceralarını paylaşırım  :k06:

ponçik

**fatoş**

benim oğlan bugün okuldan bi geldi sinir küpü noldu annem dedim öğretmen bi matematik problemi sormuş ilk önce kim yapıp getirirse ona kalem vericem demiş bizimki çalışır kafası matematiğe anne diyor hemen yaptım götürdüm öğretmen kabul etmedi neden dedim öğretmen başla demeden başlamışımda ondan benimkini saymadı diyo çocuğum nerdeyse ağlayacak dedim sen bakma öğretmene önemli olan senin doğru cevaplaman çocuk heyecan yapmış çabuk yapmış ne var bunda :caca:

ponçik

öğretmen de az değilmiş heeee  :caca: nolmuş çocuk yapmış işte , hevesini ne kırıyorsun yani  :icon_scratch:

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 07 Kasım , 2013, 15:57:58
öğretmen de az değilmiş heeee  :caca: nolmuş çocuk yapmış işte , hevesini ne kırıyorsun yani  :icon_scratch:
aynen öyle goncacım bide çocuk rencide oluyo diğerlerinin içinde seninkine bakmıyorum filan deyince gidip bi tartaklayasım geldi öğretmeni  :toothy10: :toothy10:

ponçik

**fatoş**

bu aralar oğlumun performans ödevleriyle başımız dertteydi bitirdik nihayet dün akşam en son hayat bilgisinden öğretmen bi kutlama kartı hazırlamalarını istemiş her hangi bi kutlama olabilir diye bütün akşam onunla uğraştık daha doğrusu ben uğraştım  :k06: bitti şükür umarım iyi bi not alır

ponçik

ยรlคภ๓คz göภlüm

Oooo bizim sayfamız da açılmış. oğluşum da üçe gidiyor. Çok şükür öğretmenimiz bayadır perfomans vermiyor, rahatım... bu günlerde gelir artık karneden önce.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: **fatoş** - 07 Kasım , 2013, 14:46:03
benim oğlan bugün okuldan bi geldi sinir küpü noldu annem dedim öğretmen bi matematik problemi sormuş ilk önce kim yapıp getirirse ona kalem vericem demiş bizimki çalışır kafası matematiğe anne diyor hemen yaptım götürdüm öğretmen kabul etmedi neden dedim öğretmen başla demeden başlamışımda ondan benimkini saymadı diyo çocuğum nerdeyse ağlayacak dedim sen bakma öğretmene önemli olan senin doğru cevaplaman çocuk heyecan yapmış çabuk yapmış ne var bunda :caca:
öğretmen tam sopalıkmış. çocuğun hevesini de özgüvenini de kırmış

**fatoş**

ayşe im sizin öğretmen nasıl vermedi hala gerçi her şehirde değişiklikler vardır biz bitirdik şükür darısı size gına geldii :cildir:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bir ay önce falan vermişti... ikinci dönem de liste verir  her dersten istediğin performans ödevi bir tane de  proje ödevi seçtiriyordu

**fatoş**

bizimki hiç seçtirmez sağolsun kendi seçer bizede ancak yapmak düşer hiç sormaz ne istiyorsunuz diye neyseki bu yıl yazılıdır sözlüdür sınavları yok o yönden rahatız dimi yaa

ponçik