28 Mart , 2024, 14:15:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

sağol cnm aynen desteğini bizden esirgemeyenlere yol ve su olarak geri dönecek  :ehi: :ehi:bu destekler :ehi:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Ekim , 2013, 11:27:02
Öğlen menümü şöyle düşünüyorum bir porsiyon kuru fasulye etsiz olacak yanına 3 kaşık yoğurt salata nasıl arkadaşlar yemeden yazayım dedim uyarılarınız varsa ona göre ayarlarım kendimi

bence gayet güzel cnm arada hiç bişey yemeyecekmisin bi elma yada herhangi bi meyve süt filan yiyelişm mutlakki öğleye çok acıkmayız

zen_s

canım yanıma getirdim ama hiç acıkmadım henüz araları boş geçmem normalde bir elma,,5-6 badem,ya da yarım paket etiform bisküvi yada bir avuç beyaz leblebi yerim mutlaka ama şimdi neyse canım çekmedi neyse bir çay istyeyeimde 2 bisküvi atayım ağzıma öğlene bir saat var daha
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

yemeklerden sonra imkanın varsa yarım limno sıkıp suyunu içmek yada bi kaşık karbonat atıp suyun içine içmek çok faydalı ablam denesi limonla çok zayıfladı hazmı çok kolaylaştırıyor bolca limon alıcam hem c vitamini hemde antioksidan ve inanılmaz zayıflatıyo istersen dene ben şimdi çıkıyorum öğleye ne yiycem bilmiyorum eşim pide filan getirip umarım diyetimi sabote etmez çiğköftede diyodu ona hiç dayanamam  :k06: ne yemek pişrirsem artık bi tabak ve salata yiycam kolay gelsin yılmak yok öpüyorum görüşmek üzere... :flowers:

zen_s

Tamam canım görüşürüz kocaların hain planlarına karşı tek yürek duracağız yanındayım hadi kolay gelsin :) :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Öğleni atlattık hayırlısıyla bakalım akşam yemeğinde ne yiycez

zen_s

fatoşşşşşşş nerdesim öğle yemeğini yazmamışsın ne yaptın kız yoksa eşinin sabotesine mi kurban gittin  :ehi: :ehi:

zen_s

az önce bir elma yedim yanındada suyum tabiki şimdilik gayet iyiyim  :muzz: :muzz:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Ekim , 2013, 15:22:16
fatoşşşşşşş nerdesim öğle yemeğini yazmamışsın ne yaptın kız yoksa eşinin sabotesine mi kurban gittin  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: yok canım gitmedim dün annem bizdeydi onu götürdük evine ordaydık giremedim öğleden sonra öğleyin bi tabak mantarlı pilav yedim bulgur pilavı salata yoğurt yedim akşamda 3 4 tane köfte sulu köfte yedim bol su içtim arada da hiç bişi yemedim bizimki pide filan yaptırcam dedi ama valla yaptırtmadım çiğ köfteye bile dayandım  :hieyt:ilk gün çok kolay geçtii yaşasın diyet kardeşliğimiz sen oldukça eşimin sabotajları vız gelirrr :ehi: :ehi:

**fatoş**

gelelim bugüne sabah yine iki bardak ılık su içtim birine az elma sirkesi koydum dün gelirken eşim trabzon ekmeği aldı miss gibi ama ben tam buğday aldırdım kendime  :y25: düşün ne kadar iradeliyim :laughing7: kahvaltıda iki küçük dilim ekmek peynir zeytin bi lokmacıkta reçel yedim kendi yaptığımdan bişi olmaz dimi :suclu:  ardından yine bi bardak su içtim ve sabah azda olsa sporumu yaptım heheeyyyttt yine güzel bi başlangış yaptım kimse durduramaz bizi şimdiden eridiğimi hissediyorum :ehi: :hieyt:

**fatoş**

birazda ben bağırayım :director: zeyneeeeeeeepppp nerdesin bugünde sen yoksun ben ara öğün bile yaptım biraz fındık yedim su içtim bide elma yedim kızmın  :k06:

ponçik

zen_s

canım geldim
sabah diş doktoruna gittim
bayramdan önce dişimi çektirmiştim kökü kalmıştı çene cerrahına gittim kökümü de aldırdım ondan giemedim canım
kahvaltıda heyecandan bişey yiyemedim
öğlen eve gelince yoğurt ve az kuru pilav yedim şükür bitti kuru  :ehi: :ehi: :ehi:
akşamada geçiştiririm  çünkü dişimden dolayı yumuşak ve sıvı şeyler tükemeliymişim
yrın tam gaz devam ama şükürler olsun kurtuldum dişden  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 22 Ekim , 2013, 11:02:03
birazda ben bağırayım :director: zeyneeeeeeeepppp nerdesin bugünde sen yoksun ben ara öğün bile yaptım biraz fındık yedim su içtim bide elma yedim kızmın  :k06:
aferin canım gayet güzel gidiyorsun sakın bırakmıycaz kocalar görecek bizi tekrar aşık olacak :love9: :love9: :k06: :k06:

zen_s

dün kendimi şiş hissediyordum çok su içince ödem attım sanırım bugün kibarlaştım sanki  :toothy10: :toothy10: :toothy10: