2014, Haziran- Temmuz- Ağustos annelerinin sohbet sayfası

Başlatan Balböceği, 04 Ağustos , 2013, 19:48:41

« önceki - sonraki »

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: makaron - 24 Aralık , 2013, 11:22:01
Kızlar ben de 13. Haftadayım ve hala mıdem çok bulanıyo ilaç içmesem kafamı kaldıramıyorum. Sizce ne zaman rahatlarım?

Aslı ben 16.haftadayım hala rahatlamayı bekliyorum. :igrenc: Bizim durumumuzda olan herkese ve de kendime acil şifalar diliyorum.

ponçik

makaron

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 24 Aralık , 2013, 17:16:21
Kızlar ben de 13. Haftadayım ve hala mıdem çok bulanıyo ilaç içmesem kafamı kaldıramıyorum. Sizce ne zaman rahatlarım?

Aslı ben 16.haftadayım hala rahatlamayı bekliyorum. :igrenc: Bizim durumumuzda olan herkese ve de kendime acil şifalar diliyorum.

Canım ilaç alıyo musun? Ben almıyım diyorum ama duramıyorum. Karnım da cıkmaya basladı. 13. Haftada cıkmaz dıyolar onden mı gıdıyorum???

ponçik

Hamilelikten önce göbeğin var mıydı , o zaman da çabuk beliriyor canım  :opucuk:

makaron

Yok canım gobeklı biri değilim ben. Dün pijama takımı almaya gittim. Tezgahtar kız bebek var sanırım dedi. Dışardan bakınca anlaşılıyo demekki. Şimdiden boyleyse nası olucam bakalım...

ponçik

Alıntı yapılan: makaron - 25 Aralık , 2013, 09:54:29
Yok canım gobeklı biri değilim ben. Dün pijama takımı almaya gittim. Tezgahtar kız bebek var sanırım dedi. Dışardan bakınca anlaşılıyo demekki. Şimdiden boyleyse nası olucam bakalım...

Hiç korkma canım o göbeğe nasıl imrenerek bakanlar var  :opucuk: ben bile doğum yaptıktan sonra hamile halimi özleyip hamile bayanları kıskanır olmuştum  :laughing7: göbüşü al her yere rahat rahat git, çarşıya pazara, sinemaya... ama bebek doğunca olmuyor maalesef  :suclu:

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: makaron - 24 Aralık , 2013, 19:43:36
Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 24 Aralık , 2013, 17:16:21

Canım ilaç alıyo musun? Ben almıyım diyorum ama duramıyorum. Karnım da cıkmaya basladı. 13. Haftada cıkmaz
dıyolar onden mı gıdıyorum???

İlaç aldım, almaz olur muyum.Dramamine iğne yaptırdım çok bulantım olunca. Emedur içtim bir kaç tane. Ama zaten tam anlamıyla faydası olmuyor. Bebeğime zarar verecek diye korktum, onları da bıraktım.Benim karnım bir haftadır oldukça belirgin.Senin için de erken değil bence, artık gösterecekler kendilerini  :binkybaby:

makaron

yok canım dert etmiyorum o kadar cok bekledim ki karnım buyusun dıye dört gözle bekliyorum sadece erken mi diye merak ettim.

haftasonu ikili testimiz var endişeliyim.

ys_yagmur_ys

Makaron hayırlı sonuçlar ile dönersin inşallah arkadaşım. bugün bende 4 lü taramanın sonucunu aldım çok şükür yolunda herşey. test sonucu bekleyen ve şifa bekleyen herkese bol bol dua ettim. Bizi habersiz bırakma :) :D

makaron

Gozun aydın canım darısı başimiza inşallah. Bu gece uyuyanilirsem ıyı. Haber veririm tabiki.
Dr gecen randevumda ense kalınlığına balıcam dedi. Bu dediği ikili test oluyo dimi? Sagolsun dr pek bişey anlatmıyo.

ponçik

evet canım ikili testte ense kalınlığına bakılıyor  :icon_thumright: dert etme için rahat olsun sonuçlar güzel çıkacak dua et bol bol  :opucuk:

ys-yağmur gözün aydın inşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize

makaron

Kızlar merhaba. Bizim dün ikili testimiz vardı ıyı geçti şükür bir sorun yok. Ama aklıma takıldı. Dr folik asiti kesmedi. 9 ay devam edeceksin dedi. Ayrıca b vitamine de devam edicekmişim. Sizler de alıyo musunuz. Bazı dr lar kesmiş diye duydum.

mutluluk

makaron

bnsroni

3. ay sonunda kesıyorlar genelde..sonrasnda elevit ve ferrum kullanılıyor...doğum sonrasıda elevit ve ferruma 6 ay kadar devam et demıstı doktorum ama ben doğumdan sonra kılo verebılmek ıcın 3.ayda kestimm kesmemek lazım vücudun kendını toparlaması için.