2014, Haziran- Temmuz- Ağustos annelerinin sohbet sayfası

Başlatan Balböceği, 04 Ağustos , 2013, 19:48:41

« önceki - sonraki »

Balböceği

Hadi hayırlı uğurlu olsun  :k06:

ponçik

Alıntı yapılan: Balböceği - 04 Ağustos , 2013, 19:48:41
Hadi hayırlı uğurlu olsun  :k06:
Hayirli olsun da biraz erken degil mi bu sayfa  :laughing7: yoksa bu sayfaya dahil olmayimi dusunuyorsun Edaaaa  :k06:

Balböceği

ยรlคภ๓คz göภlüm

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 23 Eylül , 2013, 12:02:34
bu konuları aça aça sonunda sen de hamile kaldın  :ehi:
kendimi hiç hamile gibi sanmıyorum Ayşe, tamam yorgunluk bitkinlik memeler kocaman kocaman oldu ağrıyor ama ne bileyim ne tiksinme varnı bulantı..  :-\

Az kaldı 30'zunda kontrol var ama içimde çok kötü korkular var.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Balböceği - 23 Eylül , 2013, 15:45:49
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 23 Eylül , 2013, 12:02:34
bu konuları aça aça sonunda sen de hamile kaldın  :ehi:
kendimi hiç hamile gibi sanmıyorum Ayşe, tamam yorgunluk bitkinlik memeler kocaman kocaman oldu ağrıyor ama ne bileyim ne tiksinme varnı bulantı..  :-\

Az kaldı 30'zunda kontrol var ama içimde çok kötü korkular var.

canım dur bakalım... kaç haftalık oldun? bazı kişilerde bulantı olmaz. birçok arkadaşımda da 3. ayda bulantı başladı... korkular hep devam eder biliyorsun.. inşallah bebişleri saülıkla kucağımıza alırız...

Balböceği

İnşallah   :amin: 8+4 olmuş bende yeni hesapladım.. Bilmiyorum çok nadir sabahları hafif bulanıyor, bide gece bulandırınız fark ettim o kadar.

Her zaman düşünüyordum oğlan da ki gibi 4 ay kusarsam ne yaparım diye, belki diyorum Allah böyle verdi.  :-\

Balböceği

Bide kaç zamandır ağzımda başka bir tad var yemekler dokunuyor midem yanıyor... Yemek yesem daha habire ağzımın tadı bozuluyor bugun yenemeye çalışıyorum  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

eee baksana bulantıların yavaş yavaş başlamış, ağzının tadı  da değişmiş. korkma o zaman...inşallah kalp atışlarını duyarsın

Balböceği

Inşallah  :amin: ya ne bileyim bazen de boşver herşey olacağına varını diyorum. Hayırlısı  :amin:

birbuçukyıl

Ben haziran annesi olmak istiyorum olabilir miyim ki acaba?? Kürtajın üstünden üç ay geçti, bu dördüncü ay.
Bu ay korunmadık.Çörek otu ve bal karışımı denedim , eşim proxeed plus kullandı. ovulasyon testi kullandık. Dua ettik amin dedik.E bebeğim daha ne bekliyorsun. Gel artık bak ağlayacağım artık.

iskorpit

merhaba ,

bende Allah kısmet ederse yaz annesi olucam.. Rabbim isteyen herkese nsip etsin

adet olacağımın günü  kan testi vermiştim, sonucu 946  :nazar: :nazar: :nazar:

yalnız bişi merak ediyorum ,kan testınde mono ve baso değerlerim yuksek çıkmış.. 2aydam beri düzenli olarak coraspin kullanıyorum günde 1 tane olmak üzere.. daha erken belki ama benim ellerimde uyuşmalar olmaya başladığından dün itibariyle coraspini sabah ve aksam içmeye başladım ve uyusmalarımda kesildi...

pazartesi doktora gidicem ,kese için belki erken ama şu kan değerlerimi merak ediyorum

iskorpit

ยรlคภ๓คz göภlüm

hamile bayanların listesi
1-frhnz
2-duygucuk
3-hatice tanrıvar
4-birbuçukyıl
5-iskorpit