Bebeğimi Kaybettim

Başlatan fatma9085, 22 Temmuz , 2013, 14:13:15

« önceki - sonraki »

fatma9085

MERHABALAR BEN YENİ KATILDIM BU SİTEYE ARKADAŞIM ÖNERDİ.GEÇEN HAFTA KAN VERDİM PZARTESİ DEĞERİM 178.90 ÇIKDI BUGUN KAN VERDİM 430 ÇIKDI KESE FALAN GÖZÜKMEDİ ULTRASONA GİRDİM NE YAPMAM GEREKİYOR MORALİM BOZUK YARDIM EDİN ARKADŞLAR

izemsevi

evet canım sonucun düşük ama kimbilir geç döllenmedir iyi bir dr görün

fatma9085

peki yükselebilirmi yani doktora gitmemin faydası olcak sa hemen gideyim ne yapmam gerekdiğini bilmiyorum :(

FİGENN

iki test arasında tam 1 hafta var sanırım ama gerekli artış olmamış,doktorun bişey söylemedi mi?

izemsevi

bak fatmacım normal gebeliklerde beta hcg hormonu iki günde bir iki katı artmalı senin 1hfta geçmiş ama artış çok az olmuş bazen geç döllenmelerdede artıl düşük olabiliyor ama iyi bir dr gitmen şu açıdan önemli dr bu degeri yükseltemez sadece dış gebelikmi,mol gebelikmi,vs ona söyler allah göstermesin dış gebelikse hemen sonlandırılıyor zaten kese en erken 5haftalıkken gözükür canım

fatma9085

Şimdi doktorla görüşdüm eger agrın olursa doktora git diyor agrın olmassa bekle diyor belkide geç yumurtlamadır diyor anlamadım delircem ya yardım edin

makaron

canım arkadaşların dediği gibi değerin her iki günde iki katına çıkması lazımdı. dr farklı bişey demediyse  yarından sonra birdaha kan verirsin. artarsa sorun yok demektir.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Fatma canim burayami uye oldun tatlim ben kevser canim benim ne olur uzulme

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

fatma9085

çok teşekkürler arkadaşlar abla evet ömür söyledi abla üzülmemek elde değilki abla

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Canim bak iyi bor dr gorun diyor arkadaslarinda onerisi bu bence sen biran once zaman hic kaybetmeden benim dedigimi yap

fatma9085

Bİ DOKTORDAN RANDEVU ALMAYA ÇALIŞIYORUM HABER BEKLİYORUM ÇOK YOGUNMUŞ ABLA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: fatma9085 - 22 Temmuz , 2013, 15:29:06
Bİ DOKTORDAN RANDEVU ALMAYA ÇALIŞIYORUM HABER BEKLİYORUM ÇOK YOGUNMUŞ ABLA
okey canim

izemsevi

fatma randevu alırken acil diye al ozaman veririler

fatma9085

evet şimdi aradım eylüle attılar acil dememişdim teşekkürler siteyi tam kullanmayı da bilmiyorum çok sagolun

izemsevi

sen hangi şehirdesinki canım başka drları ara kevserin dr git illaki bugün yarın biri boştur