28 Mart , 2024, 21:00:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Boş Gebelikmiş

Başlatan FİGENN, 13 Temmuz , 2013, 12:30:37

« önceki - sonraki »

makaron

canım mail attım ben ama cevap vermedi. cep telefonundan da aramak istemedim. sen bir sekreterine soracaktın. hatırlat demiştin.

FİGENN

aslı sende protrombin 2010 faktörü var mı?

makaron

sanırım ona bakılmadı. antitrombin III diye bişeye bakılmış o normal çıktı. birde bugğn protein C ve S diye bişeye baktırdı ama bunun değeri negatif te olsa pozitifte olsa farketmez dedi.

FİGENN

bende 5 haftalık düşük yapmıştım test sonucunu alınca doktora sordum yani pıhtılaşmadan dolayı mı düştü diye oda emin olamayız belkide bebekte bi problem olduğu için düşümüştür dedi, zaten bilimsel olarak pıhtılaşmanın düşüğe yol açtığı ile ilgili kesin bi bilgi yokmuş,mesela pıhtılaşması olup iğne kullanmadan bebek sahibi olan kadınlar var kısmet bu işler

makaron

evet canım olmaz olur mu zaten türk toplumununun %30 dan fazlası pıhtılaşma geni taşıyormuş ama o kadar düşük yok dedi doktor. hem ben bu geni annemden almışım belli ama annem beni 37 yaşında doğurmuş asprin bile kullanmadan. dediğin gibi kısmet. bize böyle denk geldi işte...

FİGENN

Alıntı yapılan: makaron - 31 Temmuz , 2013, 16:09:30
evet canım olmaz olur mu zaten türk toplumununun %30 dan fazlası pıhtılaşma geni taşıyormuş ama o kadar düşük yok dedi doktor. hem ben bu geni annemden almışım belli ama annem beni 37 yaşında doğurmuş asprin bile kullanmadan. dediğin gibi kısmet. bize böyle denk geldi işte...

evet benim ailemde hamile kalamama veya düşük problemi yok ablalarım,kuzenlerim fln hemen hamile kaldı, inşallah bizde muradımıza ereceğiz

makaron

inşallah figenim hele sen bir güzel haberle gel haftasonu. arkandan da ben gelirim inşallah...

FİGENN

inşallah aslı, kendimi kötüyede hazırlıyorum ama yinede güzel şeyler duyabilirim diyede umudum var  ::) :amin:

makaron

canım kotu düşünme okumadın mı geç döllenme olan var, geriden gelen var. kotu bişey olsa doktor hemen der zaten neden seni tehlikeye atsın. inşallah alıcaz güzel haberlerini.bir başka doktora görünmekte yarar va iyi etmişsin.

CAN TANEM

Kızlar şükürler olsun Figenin gittigi 2. doktor kan degerine göre henüz kalp atışının duyulmaması normal demiş ve kese gecen haftaya göre 2 kat büyümüş sükürler olsun hersey yolunda suan 10 gün sonra kalp atışına cagırmıs  :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt:

makaron

Maşallah allah tamamına erdirsin

xxcansuxx

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 03 Ağustos , 2013, 13:53:42
Kızlar şükürler olsun Figenin gittigi 2. doktor kan degerine göre henüz kalp atışının duyulmaması normal demiş ve kese gecen haftaya göre 2 kat büyümüş sükürler olsun hersey yolunda suan 10 gün sonra kalp atışına cagırmıs  :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah kalp atışlarınıda duymayı nasip etsin sağlıkla kucağınada alsın ayyy çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın. korkacak birşey olmadığını söylemiştim. inşallah pıtpıtları da duyarsın

FİGENN

tşk ederim kızlarr Allah razı olsun doktor kese iyi gözüküyor dedi, diğer doktor keseyi görelim diyeceğine bebeği canlı görelim dediği için bana bunları yaşattı halbuki bhgc hesaplarıma göre kesenin görülmesi normal

bu doktoru çok sevdim çok iyi bi adam hep buna devam edeceğim inşallah  :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

doktorunu sevmen çok önemli... ben de doktorumu çok seviyordum çok iyi bir insan ama hastaneden ayrılıp özel muayehanesine geçti mecbur başka doktora gideceğim