2014- Mart, Nisan, Mayıs annelerinin buluştuğu sayfa

Başlatan Balböceği, 05 Temmuz , 2013, 18:36:02

« önceki - sonraki »

nelss

Alıntı yapılan: goncik - 05 Eylül , 2013, 09:24:05
Biz de bugün 9 haftalık olduk  :hello2: Haftaya kontrole gidip meleğimi göreceğim inşallah  :love9:  :amin:
:nazar: :nazar: fasulye kadar olmustur  :love9: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: goncik - 05 Eylül , 2013, 09:22:52
Alıntı yapılan: Balböceği - 04 Eylül , 2013, 23:10:34
nur garip bi duygu yaşıyorum kaç gündür, inşallah sağlıklı sıhhatli görmekte nasip olur  :amin:

Amin amin  :amin:

Artık kabullendin değil mi  ;) iyi ve güzel şeyler düşünelim hep
dün ayıptır söylemesi kocamla yakınlaştık,  :'( 1 damla hafifi açık pembe leke geldi korktum ama devamı gelmedi.. Eskiden olsa adet olacam derdim. Şükür gelmedi daha  :amin:

Korku başa bela  :-\

ponçik

Alıntı yapılan: nelss - 05 Eylül , 2013, 09:59:33
Alıntı yapılan: goncik - 05 Eylül , 2013, 09:24:05
Biz de bugün 9 haftalık olduk  :hello2: Haftaya kontrole gidip meleğimi göreceğim inşallah  :love9:  :amin:
:nazar: :nazar: fasulye kadar olmustur  :love9: :love9:

Çok merak ediyorum  ::)

ponçik

Edacım herşey nasip kısmet en azından artık adet olmayacağını biliyorsun  :laughing7:

Balböceği

Zaten bende öyle diyorum en başından beri  :amin:

Seyrine bıraktım bakalım  :k06:

ponçik

Balböceği

İlk randevumuza aldık 10. Ayın 1'ne  ::) hastanelerde yer yokmuş.. Umudum diğer taraf umarım orası erken bakar  :ehi:

Aman Rabbim ol dediyse olmuştur, nasibimiz varsa o güne çıkar gideriz  :nazar:

Yalnız son zamanlarda midem hafif bulanıyor, halsizim falan  :-\

ponçik

Hadi hayırlısı bakalım  ;D bulantılar geçicidir, benim de 8.haftaya kadar çok rahattı 2 haftadır fena mide yanması ve kokulara karşı öğürme başladı , dilerim çabucak geçer
Ben de cumartesi kontrole gideceğim , kızım da kardeşini görmeye gelecek  :k06:

Balböceği

Doktorum gelmiş yarın 5'te randevum var  :-ooo heyecanlıyım valla  :-ooo

Nelere karşılaşacağım kim bilir  ???

ponçik

Bak simdi ben de heyecan yaptim :laughing7:

Ben geceleri hic uyuyamiyorum kizlar  :'( esim benden 2-3 saat sonra yatiyor, zaten uykum hafif o yatarken bi uyaniyorum sonra dön Allah dön de uyuyasin  :BangHead: saatler sonra tam uyuyacakken bu sefer de wcye kalkiyorum hoop hadi bakalim sabah oldu  :crybaby2:
Sonra sirkette uykusuzluktan kahroluyorum
Bu aksam da karnim cok agridi, icime bi sıkıntı girdi hadi hayirolsun  :amin:

Hepinize iyi geceler  :hello:

iklima

bende de aynı sorun var zor uykuya dalıyorum ama zaman zaman ortadan kalkıyor
sabahlari çok erken uyaniyorum bi daha da uyuyamiyorum
benim de karnima ağrı girdi dün akşamdan beri ama hala geçmedi.bu ağrıyi taniyorum usutme ağrısi biraz kendimi isitip sicak süt içince geçmişti bi kere ama şimdi geçmedi niye geçmiyor anlamadim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Alıntı yapılan: iklima - 13 Eylül , 2013, 10:05:03
bende de aynı sorun var zor uykuya dalıyorum ama zaman zaman ortadan kalkıyor
sabahlari çok erken uyaniyorum bi daha da uyuyamiyorum
benim de karnima ağrı girdi dün akşamdan beri ama hala geçmedi.bu ağrıyi taniyorum usutme ağrısi biraz kendimi isitip sicak süt içince geçmişti bi kere ama şimdi geçmedi niye geçmiyor anlamadim

Acaba rahim büyüme ağrısı olabilir mi , kaçıncı haftadaydın  ::)
Ben kızımda 20.haftalarda aşırı karın ağrısıyla gitmiştim doktora, normal demişti  :dontknow:
Umarım öyle birşeydir. Ben sıcak süt içemiyorum  :igrenc: suyu bile buz gibi içiyorum -ki ben de kronik farenjit var- hayatımda belki de ilk kez buz gibi su beni rahatlıyor  :k06:
Dolapta su yoksa susuzluktan ölsem içemiyorum sürahideki suyu  :igrenc:
Heralde doğumdan sonra normale dönerim  ;D

KasrıCinan

S.a kızlar nasılsınız?nasıl gidiyor hamişlik...bizde 12.haftaya girdik bakalım.tarama testim var bu hafta.birsey soracağım ben hem özelden hemde devletten randevu aldım.ikiside 1 gün arayla.özelede gideyim hangi doktorda hastanede yapacağıma karar vereyim diye oğlumda doğum yaptığım hastaneye randevu aldım.ikisiinn de bu haftaya denk gelmesi 2li tarama yüzünden oldu.acaba sık ultrasona girmek birsey yaparmıki :honk: :honk: :honk:
ayrıyetten benim sürekli karnım ağrıyor.böbreklerimle karıısk bir ağrı giriyor yarım saat yattığım yerden kalkamıyorm sürekkli karnımı miğdemi ovmak zorunda kalıyorm.öyle bi bastırasım geliyorki karnıma.ovuyorm derken üstünden hafif dokunuslarla yani ama yinede zararı olurmu bilmiyorm.artık doktora soracağım...yemek yiyim hemen bi baskı dolgunlmuk ve ağrı hissi.sürekli çarpıntı ilk gebeliğimdede vardı...gebelikten önce de çok az çarpıntım oluyordu ama hamile kalınca iyice arttı.inan güne baslamak gelmiyor içimden.hergünüm ağrıyla...bıktım desem şimdiden garip mi olur... :y25: :y25: :y25: bulantıya gelince kusamıyorm sadece tükürük.ama gün boyunca sallanıyor midem..oğlumda hep kusmustum..gece gündüz..günler aylar geçsede bi doğsa ahh ahh, :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

Geçmiş olsun sümeyra'cım Allah şifa versin  :amin:

İlk başlarda nasıldın peki  :icon_scratch:

Benim hafif bi sabahları bulantı oluyor boş öğürme, yemek yedikten sonra geçiyor tiksinmem pek olmadı iştahım yok  ???

Sinir oldugum şey habire tükürük salgılıyorum  ??? Oğlumda bu haftalarda ölüyordum bulantıdan Buda bambaşka  :'(

KasrıCinan

sağol eda'cım..hamile kalır kalmaz ağrıyla basladı.oğlumdada öyleydi.hep kasıklarımda durdu..bundada karın mide ağrım çok ama simdiden 5 aylık gbi ağır geliyor karnım...heh benimde öyle yen yeni çoğalmaya basladı boş öğürme..safra kusardım oğlumda gece gündüz.bunda yok.ama hiç birsey rahatlatmıyor midemi garip bi tat mayhoşş,,oda bıktırdı beni valla,.,,canım demekki yanacak miden senin.öyle oluyor galiba..sonra mide yanması sikayeti baslıyor.insallah bulantın çok olmaz canım.benim 3 aydan sonra artacak gibi..

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ