2014- Mart, Nisan, Mayıs annelerinin buluştuğu sayfa

Başlatan Balböceği, 05 Temmuz , 2013, 18:36:02

« önceki - sonraki »

Balböceği

Ayın 25'den sonra hesap ediyorum doğum 1 Mayıs diyor internette  :k06:

Hako'yu öğrendiğim gün  :ehi:

Rabbim hayırlısını versin  :amin:

@Melek Yüzlüm@

Balböceği

@Melek Yüzlüm@

ceylin eslem

Balböceği

ponçik

Alıntı yapılan: goncik - 28 Temmuz , 2013, 17:21:15
3. üye de benim hanimlar  :k06: henuz doktora gitmemis olsam da kan tahlil sonucuma göre  Nisan anne  adayıyım  ;) Eda'yı da pesimden getireceğim insallah  :ehi:

Eda bak ne yazmışım  :ehi:

Balböceği

:ehi: :ehi:

Gonca kafam Allak bullak şaçma sapan şeyler okuyorum nette özellikle dış gebelikle  ::)
2 kere normal iç gebelik yaşadım dış gebelik olma ihtimali var mı bilmiyorum  :dontknow:

Değerlerim yükseldiği için çizgim koyulaştı demi  :-\

ponçik

Evet canım o yüzden çift çizgi çıktı muhtemelen.
Aklına kötü şeyler getirme , ben de kalp atışını duyana kadar hep korkuyla yaşadım, düşecek,kanamam olacak, büyümeyecek, kalp atışı olmayacak diye ölüp ölüp dirildim ama çok şükür şimdi deli gibi miden bulanıyor  :ehi:
Demek ki herşey yolunda  :k06:
Senin doktor gelmedi mi daha  :caca: Türk mü İtalyan mı doktor   ;D

Balböceği

Gelmedi doktor hala doktorumdan diğer doktor için randevu alsa en az 3 hafta 4 hafta bekleyeceğim  :-\

Diyorum ya burda öyle bakmıyorlar hemen..

İşte bu doktor özel oldugundan bastırıyorsun parayı bakıyorlar  :ehi:

Ne bileyim gonca kafam çok karışık en azından azıcık midem bulansa belki kendini hissettiriyor derim  ::)

İlk gebeliğimde de böyle olmuştu hiç hamile gibi değildim, hep kötü bişeyler hissetmiştim zaten fazla geçmeden çıkmıştı..

Oğlumda her belirti tam bi hamile oldugumu gösteriyordu  :k06:

Buda ilk gibi  :-\

ponçik

Ben kızımda hiç belirti yaşamadım desem yeridir , diğer hamileliğimde de belirti yaşamadım ama zaten 7 hafta sürmüştü.
Şimdi ise  :igrenc:  :igrenc:  :-ooo :sleepy1:  :BangHead:
bilmem anlatabildim mi  :laughing7:
Herkes aynı şeyi söylüyor şimdi : Kızda belirtiler yoktu , bu kesin erkek  :cildir:

Senin için de hayırlısı olsun canım, yiyecek ekmeği varsa nasibiyle gelir zaten, bırakmaz anneciğini  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Edosss cok sevindimm hayirli olsunnn belliydi zaten bu konuyu actiginda buraya dahil olacagin  :k06: Allah tamamina erdirsin insallah

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Eylül , 2013, 21:56:08
Edosss cok sevindimm hayirli olsunnn belliydi zaten bu konuyu actiginda buraya dahil olacagin  :k06: Allah tamamina erdirsin insallah
nur garip bi duygu yaşıyorum kaç gündür, inşallah sağlıklı sıhhatli görmekte nasip olur  :amin:

Amin amin  :amin:

ponçik

Alıntı yapılan: Balböceği - 04 Eylül , 2013, 23:10:34
nur garip bi duygu yaşıyorum kaç gündür, inşallah sağlıklı sıhhatli görmekte nasip olur  :amin:

Amin amin  :amin:

Artık kabullendin değil mi  ;) iyi ve güzel şeyler düşünelim hep

ponçik

Biz de bugün 9 haftalık olduk  :hello2: Haftaya kontrole gidip meleğimi göreceğim inşallah  :love9:  :amin: