2014- Mart, Nisan, Mayıs annelerinin buluştuğu sayfa

Başlatan Balböceği, 05 Temmuz , 2013, 18:36:02

« önceki - sonraki »

nelss

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Ağustos , 2013, 10:46:21
ben de ikisinde de ilk aylar çok limon yedim... ekşisi bol salatalar yedim... şimdi ise ekşi midemi bulandırıyor... geçenlerde kızılcık ve böğürtlen yemiştim her seferinde lavaboya zor yetiştim... oysa geçen ay  böğürtlenler daha olmadan ekşi ekşi yiyordum
ayy çok severm kızılcığı ama bnde hiç yiyemiyorm
hatta erik ilk çktığnda bi yerde gördm esime aldrdm 10-15 tane vardı kutuda  onu ble yiyemestm

ยรlคภ๓คz göภlüm

hamilelikte herşey değişiyor... geçen hafta canım soğan istedi ki ben sarımsak ve soğanı hiç yemiyorum... eşim de soğanlı salata yaptı yine soğanı yemedim ama domatese soğanın tadı sinmişti öyle yedim... oğlumda da sarımsaklı yoğurtlama istemişti, yedim ve anında  tansiyonum düştü... bu oğlanlar bana sevmediğim şeyleri yediriyorlar

nelss

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Ağustos , 2013, 10:59:04
hamilelikte herşey değişiyor... geçen hafta canım soğan istedi ki ben sarımsak ve soğanı hiç yemiyorum... eşim de soğanlı salata yaptı yine soğanı yemedim ama domatese soğanın tadı sinmişti öyle yedim... oğlumda da sarımsaklı yoğurtlama istemişti, yedim ve anında  tansiyonum düştü... bu oğlanlar bana sevmediğim şeyleri yediriyorlar
:ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: Balböceği - 12 Ağustos , 2013, 23:18:09
Alıntı yapılan: goncik - 12 Ağustos , 2013, 13:08:48
:hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
Ben tam bir obur oldum, doymak bilmiyorum, bu hafta iştahım inanılmaz açıldı sizce ne yapmam lazım  ::)
Bu gidişle 100 kilo olacağım galiba  :tongue3:
maşallah  :nazar: mide bulantın falan varmı  :k06:

Çok şükür bulantım yok, sadece sabah uyandığımda acıkmışsam biraz bulanır gibi oluyor ama henüz kusmadım  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gonca kızın da nasıldı? benim aynı oğlum gibi oldu sadece bunda biraz daha uzun sürdü bazen yine bulantılarım oluyor

ponçik

Kızımda da aşırı bulantım olmadı, aynı şimdi ki gibi çok hafif sabah uyanınca oluyordu ama öyle fenalık geçirecek kadar olmadı doğrusu  :hello2:  kusmaya gelince sadece 2 kez kustum ama, normal bir insan da wc.de o kokuyu duysa kusardı zaten  :igrenc:
diğeri de dişimi fırçalarken öğürdüm ve çok az çıkardım yani bu ikisini saymazsak kızımda çok rahat bir gebelik geçirdim, 37 haftaya kadar çalıştım 39.haftada normal doğum yaptım, son gün düğüne gittim  :ehi: herkes sancılanırım diye bekledi ama ben eve gidip yatakta sancılanmayı tercih ettim  :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah bu defa da rahat geçirsin... ben de son üç haftaya kadar çalıştım..

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Ağustos , 2013, 11:54:19
inşallah bu defa da rahat geçirsin... ben de son üç haftaya kadar çalıştım..
Maaşallah ne güzel, evde son haftalar geçmek bilmiyor zaten , bakalım kısmetse bunda da sonuna kadar çalışmak isterim, son aylar kışa geleceği için nasıl olur bilmiyorum, kızımda bu aylarda son 1 ayım kalmıştı, şirkete parmak arası terlikle geliyordum çünkü ayaklarım 37'den 40 no.ya çıkmıştı hiçbir ayakkabı olmuyordu.
Acaba kışın da ayaklar büyür mü bak şimdi buna takıldım  ;D
Hayırlısıyla yarın gidip kalp atışlarımızı bi duysak hamile olduğuma o zaman inanacağım  :love9:

Çünkü gerçekten hamile olduğuma hala inanamıyorum  :suclu: tabi göğüslerimdeki 1 beden büyüme sızlamayı saymazsak  :laughing7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: goncik - 05 Ağustos , 2013, 16:58:33
Doktorum bana Elevit kullanmana gerek yok dedi, sadece folik asit alman yeterli dedi.
Sizler ne kullanıyorsunuz sayfamızın 2 güzel anne adayı  ;D
banada dr sadece folik asit verdi elevit icmiyorum bende

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ponçik

ponçik

Aşırı sinir var üzerimde , çok gerginim  :caca:  :caca: kızıma, eşime sürekli bağırıyorum sonra da üzülüyorum  :crybaby2:

arzuhatem

canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

Balböceği

Kızlar ben doktorun gelmesini bekleyeceğim  :k06: bakalım o zamana kadar umarım belli eder kendini  :amin: sağlığı sıhhatli yerindedir..  :amin:

İyi oldugunu öğrendiğim an yazarsınız beni  :k06:

ponçik

Evet Edacım bizde bekliyoruz sabırla, o zaman bağıra çağıra yazarız aramıza hoşgeldin diye  :hieyt:

ponçik