2014- Mart, Nisan, Mayıs annelerinin buluştuğu sayfa

Başlatan Balböceği, 05 Temmuz , 2013, 18:36:02

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ponçik - 02 Ocak , 2014, 10:35:55
Selam kızlar, yavaş yavaş sonlara doğru yaklaşıyoruz  :love9:
ben genellikle hep sola dönüp uyuyorum eğer sırt üstü yatıyorsam dizlerimi karnıma doğru çekiyorum ama sağa doğru yatamıyorum, birkaç gündür sanki saola doğru yatınca bebeği eziyomuşum , karnımın üzerine yatıyormuşum gibi hissediyorum  :y25: sizde de böyle durumlar oluyor mu  :dontknow:
kan ilacından başka ilaç kullanmıyorum, kalsiyum ilacı midemi mahvediyor  :amin:
cumartesi günü kontrolüm var , iki üç gündür özellikle akşam üzeri benim küçük hanım fazlasıyla harekete geçiyor kıpır kıpır maaşallah  :love9:
amin kızlar hepimize sağlıklı mutlu seneler olsun inşallah...
evet sona doğru yaklaşıyoruz ve heyecan basıyor,,, :love9: :love9: 
canım benim bu ara karısık..yattığım hiç bi tarafta rahat edemiyorum...sağıma yatınca kızım dediğin gibi eziliyormu ne beni o tarafta yatırmıyor.öyle hareket ediyor öyle tekmeliyorki.resmen rahatsız ediyor beni...tamam tamam deyip dönüyorum o tarafa...ilgiyi çok seviyor benim kızım..oryantel yapıyor içerde sanırım diyorum... :k06: :k06: :k06: :ehi:   ilaçları zorlaya zorlaya içmeye çalısıyorm.çok ağrım var.yatarsam gün boyu iyi...o kadar çok ilaç varki yetisemiyorum...
sabah  kalkar kalkmaz coraspirin,,antibiyotik.sükür ki bitti bugün..
                        sonra  demir ve kan ilacı sonra kalsiyum sonra magnezyum.. ve aksam iğne yapıyorum.ilaç içmeyi yetistiremiyorm ama 2 gündür çok zorluyorm kaçırmayıyım içeyim diye.hele kalsiyum ve magnezyum içilmiyor ya.ikiside portakal tadında...ayyy nefes almadan içmeye çalısıyorm....dua ediyorm vakit çabuk geçsin de sağlkıla vaktinde bir an önce kurtulayım diye.böbreklerim karnım belim heeep ağrıyor...bebeğim sertleşiyor sürekli..kalsiyum baya eksik sanırım :-\ :-\

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

begümcüm insallah döner o güne kadar...sıkıntı yapma canım...son ana kadar belli olmuyormus.benim bi ablam şu an 38 haftalık onunda bebek makat gelişli...doktorlar hep sezaryan demisler...ama o sancısı gelene kadar beklemeyi düsünüyor..dene bakalım bekle o zamana.tabi sıkıntıya sokmadan kendinizi.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum da hep tersti, doğum iznine ayrıldıktan sonra doğum pozisyonu almıştı... bu bebiş de hala ters duruyor :D :D :D

makaron

ponçik

Alıntı yapılan: makaron - 03 Ocak , 2014, 11:17:41
Kızlaar sayfanıza ziyarete geldim. Mucuk

Hoşgeldin Aslıcım  :flowers:
Bugün benim karnım çok sert, işyerinde biraz fazla oturup kalktım dikkat edemedim galiba hareketlerime  :dontknow: şimdi oturuyorum , ballı zencefilli ıhlamur içiyorum, 1 saat sonra da yemeğe giderim  :hungry:

RuHGuZeLi

Tşkler teyzeleri oğluşum adına güzel sözleriniz için  :opucuk: :opucuk:

Zaten babamızı bekliyeceğiz canım 42 günü var babamızında 38. haftamızda gelicek şayet doktorumuz izin verirse sivasta yani evimde doğum yapacağım için 39. haftayı bulur diye düşünüyorum. O zamana kadar da dönmezse artık döferim ben bu çocuğu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: Şaka bir yana o zaman düşünürüm sezeryanı...

ponçik

hadi gözünüz aydın babanıza kavuşmanıza da az kalmış, inşallah gönlündeki gibi olur herşey  :opucuk:

RuHGuZeLi

Amin canım hepimizin gönlündeki gibi olur inş.  :opucuk: :opucuk:

ponçik

İnşallah inşallah   :hello2:  ben de biran önce işten ayrılıp evde dinlenmek ve bebeğimin eşyalarını hazırlamak istiyorum  :love9:

RuHGuZeLi

Canım valla bende kaç gündür oğluşumun kıyafetlerini yıkayıp ütüleyeyim diyorum yemin ederim ayağa kalkamıyorum hele eğilip doğrulmak imkansız gibi bir şey... 2 dk bir şey yapsam nefes nefese kalıyorum. Bir an önce hazırlasam iyi olucak böyle giderse doğum yaklaştıkça iyice nefes alamıcam gibi. Bence sende bir an önce eşyalarını hazırla derim sonrasında zor oluyor...

ponçik

Doğru söylüyorsun, aramızda 1 ay var ama ben bile şimdiden zorlanmaya başladım  :suclu: bu aralar şirketimizin devir işlemleri var , yerime biri gelene kadar çalışıp işi bırakacağım  :amin: benim avantajım eşyalarımız hazır yani büyük kızımın kıyafetlerini yıkayıp ütüleyeceğim , beşiğimizi de bi arkadasım verecek , kardeşim de  yeğenimin portbebesini  getirecek , geriye ıvır zıvır kalıyor , yani bebek bezi hastane çantası vs vs  :suclu:

KasrıCinan

kıslar burdamısınız,,fotoğraf koyuyorum yeni halimiz

ponçik

Nihayet kavuştuk fotoya  :hello2:
Maaşallah bu hamiş halinse normalde epey zayıf bir hatunsun nazar değmesin  :nazar:
Oğlunun yakışıklılığına da kocaman maaşallah  :nazar:
ama annesi çok da kucağında taşıma bu yakışıklıyı  ::) Allah muhafaza ters bir durum olmasın  :opucuk: sanırsam foto için kucağına almışsın dimi
Ben de kızlarımla  ;D bi foto çektirip koymaya çalışayım  :icon_thumright:

KasrıCinan

sağol canım...Yok zayıf bi hatun değilim kıyafet öyle gösteriyor.yan profil olsaydı belli olurdu. :ehi: :ehi:
kucağıma almıyorm hele 2 haftadır hiç almadım desem yeri.sadece gece yatağından alıp koyarken filan..dediğin gibi bu halimle oğlumla çekineyim dedim oyüzden kucağıma aldım vehemen indirdim ağır zaten,, :k06:
bende sizi çok merak ediyorm kızlarınla...bekliyorm

ponçik

Aksam firsat olmadi ama en kisa zamanda eklerim insallah  :icon_thumright: